Коли чоловік приліг на травичку відпочити — до нього підкрався гепард і почав вилизувати

Волонтер Дольф Фолькер працює в проєкті з порятунку гепардів Південної Африки. Одного разу йому довелося випробувати те, про що б він ніколи не подумав. Дольф Фолькер працює з некомерційною організацією "Cheetah Experience", метою якої є збереження диких гепардів, що мешкають в Південній Африці, інформує Ukr.Media.

Гепарди, зазвичай, надзвичайно обережні тварини і тримаються подалі від людей. Співробітники організації "Cheetah Experience" займаються порятунком гепардів, які, наприклад, хворі або поранені, а потім випускають їх назад в дику природу. Одного разу Дольф Фолькер приліг на галявині, щоб трохи перепочити.

Саме тоді сталося щось незвичайне. Самка гепарда на ім'я Іден, що живе в заповіднику, підійшла до Дольфу, коли той лежав на траві… потім просто лягла поруч і почала притискатися. Спочатку Дольф трохи злякався, але його страх швидко зник, коли стало очевидно, що 3-річний гепард не збирається завдавати людині шкоди. До цього Дольф бачив Іден всього кілька разів! Гаразд, інше ви дізнаєтеся в самому відеоролику!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *