Кінологи дали поради щодо вигулу собак у негоду

Щоб захистити собаку від бруду на вулиці, варто одягати вихованця перед прогулянкою в дощовик, порадили кінологи. Фахівці наголосили, що також потрібно обирати парки з організованими доріжками і не давати домашньому улюбленцю "міряти кожну калюжу", інформує Ukr.Media.

Кінологи рекомендують скористатися захисним одягом, змінювати маршрути прогулянки, якщо вони проходять через парки без організованих доріжок, а також стежити за вихованцем, не дозволяючи міряти кожну калюжу.
Варто звернути увагу і на взуття — воно допоможе захистити лапи улюбленця від протиожеледних засобів, які залишаються у весняній багнюці після зими. Можна обробити лапи воском або кремом. Гуляти варто вулицями, які мають максимально чистий вигляд.

Експерти порадили мінімізувати зайву активність вихованця в брудних калюжах: краще запропонувати собаці альтернативу у вигляді гри з господарем. Прибрати бруд з улюбленця просто на вулиці допоможуть спеціальні засоби та вологі серветки. Так вдасться забезпечити чистоту у квартирі після прогулянки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *