Кілька порад, які допоможуть вашим котам потоваришувати

Ви засмучені тим, що ваші коти не товаришують? Дивитеся на картинки пухнастиків, що сплять пліч-о-пліч, і не можете зрозуміти, чому у вас не так? Якщо ваші вихованці не можуть знайти спільну мову, б'ються і поводяться, ніби ревниві дітки, то ця інформація для вас, інформує Ukr.Media.

Чому ваші коти не люблять один одного

Спочатку давайте розберемося, чому тварини не хочуть товаришувати:

У кішок не збігається рівень активності

Таке трапляється, коли вдома живе старший кіт, а потім ви заводите маленьке кошеня. Дорослій тварині може не сподобатися малюк, який постійно щось від неї хоче, і зміни. Це може трапитися і з котами, які просто мають різний темперамент: один вихованець обожнює гратися і бігати, а другий полюбляє спати у тиші. Подібні розбіжності змушують нервувати більш спокійного кота, і він може проявляти агресію до занадто настирливого родича.

Коти живуть за різним "розкладом"

Якщо у тварин просто різний графік, вони будуть заважати один одному. Якщо один з котів полюбляє спати вдень, а другий — вночі, то, той, що не спить, буде переривати сон родича. Чи сподобалося б вам, якби вам не давали спати вночі? Мабуть, ні.

Як налагодити відносини між вихованцями

Що можна зробити, щоб кішки потоваришували, якщо проблема все ж таки є?

Зробіть спільний розклад для тварин. Годуйте вихованців лише разом, грайте з ними і приділяйте їм увагу завжди у той самий час, щоб у котів виробився спільний графік. Не обирайте "улюбленця" — кішки це відчувають і через це намагаються всіляко показати другому коту, хто є господарем у домівці.

Будьте терплячими і ласкавими, хваліть улюбленців, якщо вони сидять або лежать поряд, заохочуйте їх за спокійне ставлення один до одного. Можливо, ваші коти й не стануть кращими друзями, але нейтралітет у будинку вже точно вдасться встановити!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *