Дівчина показала, як вимкнути світло і не вставати при цьому з дивана

Тіктокерша-кошатниця знає, як вимикати світло, не встаючи з дивана. На відео дівчина направила промінь лазерної указки на вимикач і дочекалася, поки її кіт побачить вогник. Далі за господиню все зробили інстинкти тварини і фізика. Після перегляду ролика лайфхакерші десь у світі посміхнувся один ледар, інформує Ukr.Media.

Користувачка тіктока з ніком alianimus поділилася лайфхаком для ледачих. Щоб трюк спрацював, вам знадобиться кішка, причому жвава. Це не все — також буде потрібна лазерна указка. Вже здогадуєтеся, як за допомогою такого набору ви можете дистанційно вимкнути світло в кімнаті?

Потрібно просто посвітити під лапки вихованцеві, привернути його увагу, а потім направити промінь на потрібний вимикач ламп.

Кішка кинеться за вогником і буде бити лапами по вимикачу, щоб зловити ціль. Рано чи пізно відбудеться натискання.

Щоб зібрати картину воєдино, варто подивитися відео, яким дівчина поділилася з підписниками 3 липня.

Для деяких коментаторів відкриття було як грім серед ясного неба.

  • "Боже, це геніально."

Однак не всі глядачі здивувалися. Деякі підписники припустили, що тікокерша може звести свою кішку з розуму лазером, тому порадили їй «перестати знущатися з тварини». У фахівців інша думка з цього приводу. Лазерна указка може стати небезпечною для вихованців, якщо світити їм в очі. В інших випадках ігри — "приємне кардіотренування" для хвостатого, вважають експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *