Чому собака може образитися: топ-5 причин

Треба знати психологію вихованця, оскільки вони володіють своїми цікавими особливостями, інформує Ukr.Media.

Звичайно, кішку образити легше, оскільки вони більш вразливі.

Які ж дії собаці не подобаються:

Сторонні люди

Не варто під час прогулянки дозволяти сторонній людині чіпати вашого вихованця: для вас це просто прояв ввічливості та відкритості, а для тварини — це вторгнення в особистий простір незнайомої людини.

Якщо вас хтось просить погладити тварину, то найкращою реакцією стане відмова.

Занадто емоційні

Дехто вважає, що крик є найкращим знаряддям для покарання: вони так чинять з людьми, так і з тваринами. Насправді, це видає вашу безпорадність і нездатність проконтролювати ситуацію.

Собака, як і будь-яка інша тварина, відчуває інстинктивний страх перед голосними звуками. Якщо вихованець щось зробив не так, то найбільш правильною реакцією буде зробити голос суворим: собака усвідомлює, що зробила помилку.

Ігноруєте

Для собаки неймовірно важливий безпосередній контакт з людиною. Наприклад, кішки відмінно почуваються в самоті, бо це їхня зона комфорту.

Довга самотність

З тієї ж причини собаці важко перебувати вдома одній. Зрозуміло, будь-якій працюючій людині важко постійно проводити свій час з вихованцем, однак є прекрасний спосіб скрасити самотнє проведення часу тварини — іграшки.

Якщо їх не буде, то собака почне "розносити" будинок у вашу відсутність.

Фізичне насильство

Тварин і людей бити не можна, якщо ви розраховуєте на хороші відносини з ними. Існує величезна кількість методик виховання, які виключають побої. Освойте систему жестів, вивчіть команди і змінюйте голос на більш суворий. Такий підхід до собаки буде більш ефективним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *