Чому кішка довго і пильно дивиться в обличчя людині

Хазяї кішок неодноразово розповідали, як їхні вихованці пильно дивилися на них, не відводячи очей. Що означають ці погляди? Можливо, вихованці хочуть щось нам сказати, інформує Ukr.Media.

Не даремно кажуть, що очі можуть багато розповісти. Очі розкривають душу і служать провідниками до таємних думок. Якщо ми хочемо знати більше про людину, то дивимося їй у вічі. Кішка — не виняток. Загляньте їй у вічі в потрібний момент і проаналізуйте погляд.

Розшифровка пильного котячого погляду.

Привіт

Кішка дивиться на людину 4-5 секунд, потім моргає і відвертається. Вихованець впізнав вас, привітав, але спілкуватися поки не має наміру.

Це те саме, якби ви похапцем сказали колезі своє чергове "вітаю" і побігли у справах далі, не маючи наміру зупинятися.

Страх

Якщо вихованець раптом завмер, притиснувся всім тілом до підлоги і не відриваючись спостерігає за господарем, отже, кішка відчуває невдоволення чи загрозу, яка походить від людини.

Я — твій друг

Кішка розслаблена та спокійна. Вона дивиться м'яким поглядом на вас. Це здорово! Вихованець від вас божеволіє і дуже прив'язаний.

Інтерес

Купили незвичайну дрібничку чи приміряєте нове пальто, а кішка закруглила очі і дивиться на це дійство? Вихованця це цікавить.

Котячий поцілунок

Коли в тихій і спокійній атмосфері ви відчули котячий погляд і помітили, як кішка повільно прикриває очі, залишивши лише щілинки, знайте, кішка вас приголубила повітряним поцілунком.

Це — найвищий ступінь кохання та відданості.

Ща отримаєш!

Якщо кішка вигнула спину, розпушила хвіст і дивиться прямим поглядом із розширеними зіницями, то не варто тягнути до неї руки та розбиратися.

Так тварина виявляє агресію та готова до атаки. Мовчки розвертайтеся і йдіть.

Не бійся, я з тобою

Виявляється, коли кішка сидить біля сплячого господаря і пильно стежить за ним довгий час, вона піклується.

Вихованець захищає, як йому здається, беззахисну людину. Особливо яскраво така поведінка проявляється, якщо в будинку маленька дитина.

Кішки можуть сидіти поруч із ліжечком або прямо в ньому, охороняючи сон малюка і пильно за ним спостерігаючи. Деякі кішки біжать сповіщати господиню, коли опікуване ними людське дитинча, прокидається.

Щоб зрозуміти кішку, не треба бути мудрецем, усе скажуть її очі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *