10 недоліків німецьких вівчарок, про які навряд чи розкажуть у розпліднику

Німецьких вівчарок знімають у кіно, а їхньому неймовірному інтелекту присвячують книги. У робочих дисциплінах перші місця посідають саме німці. Та й загалом, як можна засумніватися у німецькій якості?

Клептомани собачого світу

Що погано лежить, тут лежати вже не буде — щеня вівчарки з радістю привласнює будь-яку помітну річ. Ось поклав хтось пульт від телевізора, його вже немає. А якщо справа стосується провізії, то тут взагалі є якийсь пункт — опція «красти їжу» прописана чи не в «інструкції із застосування» невихованого хлопця. До речі, винним щеня почуватися не буде — «самі залишили», інформує Ukr.Media.

Болісна самотність

Німців спочатку складно привчити до самотності. Кілька годин чотирилапий ще витерпить, але якщо улюблена «зграя» надовго відлучилася у важливих справах, то й у вівчарки вони з'являться. Кожна діє на свій лад: хто плінтус зіпсує, хто — нові черевички господаря, а треті віддадуть перевагу рознесенню квартири на молекули. Головне, щоби більше не залишали подовгу на самоті.

Власник майна

Дуже неприємна ситуація, коли «пищалка» у супермаркеті спрацьовує даремно! Так от німець теж може спрацювати марно. Зайшов до вас гість зі своєю спортивною сумкою — культурно поговорили, настав час прощатися. Маститий німець не дуже зрадіє тому, що «незнайомий супостат» вирішив щось забрати з-під носа. І нехай, що це та сумка — річ гостя по праву. Територія-то підзвітна!

Лінька — страшне слово

Ті, хто не може натішитися на чесноти та таланти своїх улюбленців, змінюють свою думку на протилежну. Зазвичай, це трапляється двічі на рік — коли вівчарка починає линяти. Вам додатковий килим не потрібний? Розкид пучків воістину величезний: від вуличного тротуару до своїх вух. Тільки встигай мотати в клубки. Втім, дивуватися не варто — це норма.

Чи не пряниками пахне!

Ось є цитрусові аромати, є деревні… А німецькі вівчарки мають «аромат собаки». Формулювання закріпилося і прижилося! У всякому разі, так заявляє більшість. Частота купання та інтенсивність — не мають значення. У німців запах є маркером породи. Зате інші точно знатимуть — тут живе статний пес!

Слабонервним і слабким — повз!

Німці цінують незалежність. Якщо випаде шанс показати внутрішнього самця, то пес обов'язково цим скористається. Навіть якщо він — панночка! У сильних особистостей без проблем вдасться придушити домінанту собаки, ставши її покровителем. Але у слабких духом, ситуація вивернеться навиворіт. «Повідець тягатиме в зубах сам господар». А на підвищений тон собака почне гавкати без зупинки.

Усіх впускати, нікого не випускати

Охоронні якості у німця високі. Тварина терпіти не може, коли хтось порушує межі дозволеного. Навіть ту територію, яка прилягає до довіреної, АЛЕ вважає своєю. Пухнастий власник уже вирішив, що особи, які перетнули кордон, тепер перебувають на його території. І хай це відомі йому обличчя. Щоб вивести візитерів, господарі часто закривають АЛЕ в сусідній кімнаті.

Свої болячки

Не можна сказати, що від дисплазії страждає кожен німець, але кожен другий практично точно. У цих собак слабкі кінцівки та суглоби. Іноді задня частина починає вирувати, її заносить на поворотах. Але переживати заздалегідь не варто, головне — стежити за собакою та вчасно звертатися до ветеринарної клініки.

Він ще щеня!

Погано, якщо дорослі поводяться як діти та роблять необдумані вчинки. Але для недосвідченого хлопця — це гаразд. Так от, у німців є велика різниця між психологічним та фізіологічним здоров'ям. Зовні перед вами пес, що вже оформився, а всередині — все ще раниме і неслухняне щеня. Варто пам'ятати, що без належного виховання легко виростити неслухняного велетня!

Малий вік

Тільки зродилися, і ось собака вже постаріла. Перші прояви індивідуальні, але зазвичай починають підкрадатися вже у восьмирічному віці. Пес стає менш активним і воліє лежачи спостерігати за обстановкою.

Погано те, що великі породи не відрізняються високою тривалістю життя. Вони для нас сторінка у житті, а ми для них і є все життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *