10 котячих вчинків і звичок, яким даремно потурають багато господарів

У цьому маленькому та затишному створінні прихований такий потенціал, що жоден танк у підмітки не годиться по натиску. І якщо спочатку господарі ведуться на показові виступи, то потім самі ж від них страждають. Яким звичкам кішок не варто потурати?

Супровідний лист

Скільки котячих лапок можна побачити під дверима, якщо заборонити коту мандрувати з вами до туалету? Нескінченну кількість! Це за умови, що є проміжок. Якщо ж такий відсутній, то під дверима чутиме несамовите «мяу». І воно зрозуміле! Коти не поважають зачинених дверей. Після криків, господарі здаються, і починають пускати чотирилапого в гальюн. А той миттєво запам'ятовує видане схвалення. Відтепер двері туалету повинні бути відчинені, інакше несамовитий крик не змусить себе чекати, інформує Ukr.Media.

Комп'ютерний геній

Котів вабить техніка, а світ комп'ютерів особливо. Це може бути пов'язане з будь-чим. Системник гріється — і кішка йде на тепло. Хазяїн зайнятий, а хочеться привернути його увагу. І добре, якщо пухнастий пройдеться клавіатурою, друкуючи випадковий текст для начальства. Небезпека в іншому: будь-який електричний предмет працює від напруги. А кішки дуже люблять приділяти увагу всюдисущим дротам.

«На обід у нас котофей»

Перші кілька разів господар культурно попросить сплячого кота піти з обіднього столу. Потім починає просити некультурно. А потім — і нецензурно. Але нахабна пухнаста морда на цю заборону з високої дзвіниці дивилася. Тут затишно. Їжа поряд. Вода поряд. Чого ще душеньці бажати? І знову господарі йдуть на поводу. Зігнали, протерли і сіли за стіл усією родиною. Адже коти нерідко є переносниками багатьох недуг. Їхній імунітет справляється, а людський?

Сиди вдома, не гуляй!

Є коти, які до паніки бояться виходити надвір. А є ті, кого рибою не годуй, дай можливість самовигулу. І в обох випадках мурчик може постраждати. У першому — атрофія, ожиріння, асоціальна поведінка. У другому — шкідники, ризики ДТП та крадіжки. І це лише основні складності. Потрібна золота середина. Час на прогулянки має бути дозованим, а сама прогулянка — підконтрольною. Нехай із балкона. І краще привчити до цього з дитинства безпечними ходіннями.

Променад під ногами

Спочатку кошеня тулиться до вас, сподіваючись знайти надійну опору. Де б не зупинилися хазяйські ноги, малюк уже треться об них. Зрозуміло! Маленький, шкода його. Як можна обійти наймиліше створення? Але котик підростає і перетворюється на той самий ціпок, який регулярно потрапляє в колесо. Ви йдете, а він плутається під ногами. А чи мало з чим ви йдете? Один неакуратний рух, і спина котофея може познайомитися з гарячим чаєм… Відганяти кошеня не потрібно, потрібно акуратно відсувати.

Пухнастий вередун

Не тільки ви є те, що ви їсте, але і ваші коти. Якщо кіт демонструє "фі" по відношенню до відвареного філе, а копченості та солодощі "хом'ячить" зі швидкістю боїнга, це не є правильно. Через деякий час шерсть пухнастого житиме своїм життям. Ліняти можуть почати навіть вібриси. Якщо ж у кота мало вусів, то порушиться нюх і постраждає орієнтація у просторі. Ви все ще готові потурати всім гастрономічним пристрастям мурчальника?

Невинні витівки

Якщо кішка розіграється, то від нестримних веселощів цілком можуть постраждати матеріальні цінності. Гіперактивні таланти припиняти не варто, потрібно пустити їх у правильному напрямку. Одна річ фантик поганяти, і зовсім інша — покататися на шторі. Усьому має бути межа. Вибирайте для ігор відповідні місця та іграшки. Ідеальний варіант — простора кімната або приватний двір. Якщо не контролювати, то багетом по голові прилетить або вам, або коту.

Жахи на вулиці В'язів

Якщо ще кошеням улюбленець виявляє агресію, це потрібно усунути на корені. Підростаючи, Васька зрозуміє — всього можна добитися кігтями та зубами. І це перетвориться на справжній квест. Ви віддиратимете його від своєї ноги. Від руки дитини. Відтягувати від собачої морди і виправдовувати перед поліціянтами за шкідництво сусідам. «Ласка міста бере», а кота — і тим паче. Проявіть до пухнастого максимум ніжності, турботи та любові. Лють обов'язково пропаде.

Нічні стрибки

Маленька грудочка щастя вдень спить стільки, скільки мріє спати кожна людина, яка працює. Але до ночі кошеня висипається і старанно заповнює нестачу фізичної активності. Тільки ось господар у цей час намагається заснути. Подібна активність кошеня, а в майбутньому — здоровезного кота, жодного разу не доречна. Тому з наймолодших років вимотуємо кошеня пестощами та розвагами, щоб у ночі і думки не допускав про «тигидим».

Кіт у законі

Хазяїн може не помічати, що пухнастий почав промишляти клептоманією. Зазвичай з особистих речей. Поки двоногого немає вдома, з котом хоча б господарський запах залишиться. Пройшло непоміченим? Переходимо на кухонний стіл! Не засікли? Продовжуємо!

І так нескінченно. Коли ж господар розпізнає ваду, то може виявитися вже пізно — у звичку увійшло. Як відомо, від інтелігента до пухнастого бандита лише кілька кроків. Втім, коли щиро любиш — багато на що заплющуєш очі…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *