Зустрічайте: ось масло, яке змогло зупинити рак!

Навіть зараз вчені визнають цінність для здоров'я деяких ефірних масел. Вони зупиняють поширення раку і призводять до загибелі ракових клітин, передає Ukr.Media.

Здатність ефірних масел запобігати різні хвороби, особливо рак, більше не викликає сумнівів.

Здорове тіло, як правило, має частоту в діапазоні від 62 до 78 МГц, в той час як хвороба починається, коли вона опускається до 58 МГц. В результаті тестування вчені виявили, що: чашка кави змінює частоту людини з 66МГц до 58 МГц, всього за 3 секунди. Знадобиться 3 дні, щоб частота повернулася до нормального рівня.

Інші дослідження показують, що негативні думки знижують нашу частоту, в середньому на 12 МГц. Позитивні думки посилюють частоту, в середньому на 10 МГц.

Вчені вивчили деякі з найбільш популярних ефірних масел, серед них: м'ята, імбир, лимон, грейпфрут, жасмин, лаванда, ромашка, чебрець, троянда і кориця. Важливо було дізнатися, як ці олії можуть боротися з раком. Вчені протестували активність масел проти ракових клітин людини.

Брюс Танио з компанії «Танио» і керівник департаменту сільського господарства в Університеті Східного Вашингтона, розробили монітор каліброваної частоти (КЧМ), який виміряв частоти ефірних масел і те, як вони впливають на частоти людини, коли їх наносять на тіло.

Один такий монітор використовує лабораторія ефірних масел, а інший знаходиться в Університеті Джона Хопкінса, де він використовується для вивчення частоти людини у зв'язку з хворобою.

"Рак починається, коли пошкоджується код ДНК в ядрі клітини", – говорить імунолог Махмуд Суха. Здається, що деякі ефірні масла перезапускають клітину. Вони можуть "підказати" клітці, яким повинен бути правильний код ДНК.

Але потрібно правильно вибрати ефірне масло.

У продаж надходить багато ефірних масел низької якості, отриманих синтетичним шляхом і розбавлених спиртом та іншими добавками.

Для того щоб лікування було ефективним, мають бути використані ефірні масла тільки 100% чистої якості – терапевтичного ступеня чистоти. Крім того, ви повинні змінювати комбінацію кожен тиждень, з правильною пропорцією кожного з масел.

Роберт О. Беккер, доктор медичних наук, автор книжки «Електрика тіла», стверджує, що людське кожне тіло має свою електричну частоту, і що по ній можна визначити багато про здоров'я людини.

Нікола Тесла говорив, наприклад, що якби люди могли усунути деякі зовнішні частоти, які втручаються в наші тіла, то були б більш стійкими до хвороб.

Доктор Отто Варбург – дворазовий лауреат Нобелівської премії за дослідження раку – виявив, що клітини людини мають електричну напругу.

Поза сумнівом, деякі частоти можуть запобігти розвитку хвороби або зруйнувати захворювання. Речовини з більш високою частотою зруйнують захворювання з більш низькою частотою.

Частота терапевтичних ефірних масел починається з 52 і доходить до 320 МГц! Ось деякі приклади:

 • Масло Троянди – 320 МГц;
 • Масло безсмертника – 181 МГц,
 • Ладан – 147 МГц;
 • Равенсара -134 МГц;
 • Лаванда – 118 МГц;
 • Мирра – 105 МГц;
 • Німецька ромашка – 105 МГц;
 • Ялівець – 98 МГц;
 • Сандал – 96 МГц;
 • Дягель – 85 МГц;
 • М'ята перцева – 78 МГц.

Масло ромашки – ще одне джерело цілющих властивостей. Клітини раку грудей, в основному, знищують масла кориці, чебрецю, ромашки, жасмину. Масло ромашки вбиває до 93% ракових клітин у лабораторних умовах.

Ще більш ефективне масло чебрецю, яке призвело до загибелі 97% клітин раку молочної залози.

Інше дослідження, опубліковане в журналі Промислових культур і продуктів (Industrial Crops and Products), виявило, що масло ромашки володіє потужними антиоксидантними властивостями.

Дослідження оцінило 11 ефірних олій, у тому числі олії лаванди, чебрецю, зимового чаберу, розмарину, шавлії, м'яти, французького естрагону, гіркого і солодкого кропу і прийшло до висновку, що масло ромашки має найвищу антиоксидантну активність.

Масло ладану – справжній вбивця раку.

"Ладан відокремлює «мозок» ракової клітини – ядро, від «тіла»- цитоплазми, і закриває ядро, щоб зупинити відтворення зіпсованих кодів ДНК", – говорить доктор Суха.

Масло ладану ефективно, оскільки воно містить монотерпени – сполуки, які можуть допомогти викорінити ракові клітини на початкових етапах розвитку, а також на етапі прогресії захворювання.

Це робить ладан ідеальним для хворих раком, незалежно від того, на якій стадії він виявлений.

Застосування ладану може революціонізувати лікування раку. В даний час, з допомогою хіміотерапії лікарі підривають область навколо пухлини, щоб убити рак, але це також вбиває здорові клітини і послаблює пацієнта.

Лікування з допомогою ладану може знищити тільки ракові клітини, а інші залишити жити.

«В ефірній олії ладану є 17 активних речовин», – говорить д-р Суха.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *