Тіктокерша показала, чому рис потрібно гріти в мікрохвильовій печі з кубиком льоду

Блогер Еміліо Маріко опублікувала на своїй сторінці незвичайний відеоролик. Дівчина продемонструвала, як легко і просто реанімувати засохлий вже зварений рис, який довго простояв у холодильнику, інформує Ukr.Media.

Для цього Еміліо помістила страву на тарілку, поруч з нею розташувала шматочок льоду прямо з морозильної камери, а потім накрила це все листом пергаменту. Конструкцію відправила в мікрохвильову піч. Результат здивував багатьох підписників Маріко. Після того, як вона витягнула тарілку, рис виявився абсолютно м'яким і виглядав свіжим, ніж зазвичай.

Примітний факт і в тому, що лід не розтанув. Він лише створив під впливом хвиль необхідний пар, який і допомагав розм'якшити страву. Відео з рисом від Еміліо набрало понад 80 мільйонів переглядів. Люди захоплювалися винахідливістю блогера і обіцяли випробувати лайфхак на практиці.

  • "Це неймовірно просто, обов'язково скористаюся вашим методом",
  • "Я думала, що сухий рис вже ніщо не здатне реанімувати",
  • "Цікаво, а чи працює цей спосіб з іншими продуктами", — цікавилися фоловери.

Виявилося, що не для кожної страви лід буде однаково корисний при розігріві. Наприклад, співачка Ліззо спробувала повторити досвід Еміліо з шоколадним кексом. Однак це їй зовсім не допомогло. Засохла страва залишилася такою навіть після впливу льоду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *