Сестри-близнючки одружилися з братами-близнюками і навіть діти цих родин схожі між собою

Можливо, вам здасться, що стався збій матриці, але ні, це дві пари близнюків, яким пощастило зустрітися і закохатися. Сьогодні ми вам про них розповімо, інформує Ukr.Media.

Сестри Кейолла і Тейолла Лукс — близнючки. З самого дитинства вони пишалися своєю ідентичністю і у будь-який спосіб намагалися підкреслювати її — одягалися однаково, однаковий макіяж, зачіски, іграшки, аксесуари і т. д. Коли дівчата подорослішали, вони познайомилися з братами-близнюками Шоном і Еріком Кроу. Спочатку вони дружили, але згодом ці відносини переросли у щось більше.

Весілля вирішили зіграти в один день, усі виглядали однаково, сукні для наречених шилися у двох примірниках, як і туфлі та букети. Шон і Ерік теж були одягнені в однакові костюми.

Зараз у родин Кроу (дві родини носять це прізвище) вже з'явилися дітки. Користувачів мережі хвилювало одне питання: чи будуть малюки схожі між собою? А вони і дійсно схожі, а завдяки різним расам, вони народилися ще і неймовірно гарними.

У цих дівчат життя точно вдалося, адже у них є все, про що вони мріяли. Зараз родини проводять багато вільного часу разом і насолоджуються щасливим життям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *