Поки дитина в утробі матері, ось що вона любить більше усього

Багато хто погодиться, що вагітність – це один з найпрекрасніших періодів у житті будь-якої жінки. Незважаючи на запаморочення, нудоту і дискомфорт, ніщо не зрівняється з цим чудовим відчуттям зростаючого життя!

Дитина – це справжній дар небес. В період вагітності жінка відчуває різні почуття – і, як не дивно, всі вони передаються маляті! Так-так, малюк в утробі сприймає і позитивні, і негативні сигнали материнського тіла!

Саме тому вагітним так важливо зберігати спокій, уникати стресів і не сваритися, інформує Ukr.Media.

А ось як можна порадувати малюка в утробі:

Погладжування живота

В це може бути важко повірити, але малюки реагують на зовнішні стимули! Коли мати гладить свій живіт, дитина сприймає це як дотик. Ось чому вагітним матерям рекомендують гладити себе по животу – бажано при цьому розмовляти з малюком.

Солодощі

З 16-го тижня життя малюк вже розрізняє смак навколоплідної рідини і продуктів, вживаних матір'ю. Зрозуміло, як будь-яка дитина, малюк в утробі буде радий солодкому!

Але не перестарайтеся: забагато цукру може бути шкідливо і навіть сприяти розвитку діабету. Кращий варіант – їсти солодкі фрукти.

Розмови

Коли мати ніжно розмовляє з дитиною в утробі, він отримує задоволення і розслабляється від звуку її голосу. Лікарі рекомендують говорити з дитиною починаючи з 20-го тижня, коли та починає розрізняти голоси зовні.

Можете розповідати дитині, як пройшов ваш день, як його звуть, як ви чекаєте його появи… Головне – говорити ніжним тоном. Дуже корисним буде також залучити до розмови батька дитини.

Музика

Відомо, що музика відмінно допомагає боротися зі стресом. Цей ефект вона впливає не тільки на вагітну матір, але і на її малюка.

Під м'яку музику дитина розслабляється, що стимулює утворення і розвиток клітин нервової системи.

Релаксація

Зрозуміло, ніхто не застрахований від стресу. Проте вагітним слід уникати будь-якою ціною, бо зайвий стрес може передатися дитині, і та народиться дуже неспокійною.

Навчіться справлятися зі стресом, використовуючи різні практики релаксації. Гуляйте, читайте книги, займайтеся йогою – все це позитивно позначиться на вашому малюкові!

Правильне харчування

Так, малюки люблять солодке, шоколад, морозиво та інші смаколики, але вони не дають йому необхідних поживних речовин. Тому так важливо харчуватися здоровою і збалансованою їжею, щоб забезпечити дитині здоров'я в майбутньому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *