Ось як ці чудові 27-річні дівчата виглядають зараз!

Ебігейл і Бріттані Хенсель — сіамські близнюки, які страждають захворюванням під назвою «dicephalic parapagus», передає Ukr.Media. У Эббигейл і Бріттані дві голови, дві руки і ноги, але у них одне тіло. Коли вони народилися на світ, лікарі сказали батькам, що їхні діти проживуть всього лише кілька годин. Прогнози лікарів були помилкові, вони живі й донині!

Протягом всього свого життя, з момент, коли вони були ще немовлятами, пройшовши через дитинство і важкі підліткові роки — сіамські близнюки повинні були боротися, щоб подолати безліч серйозних проблем. Сьогодні Еббі і Бріттані за 27 років і вони вирішили повідати людям про своє життя.

Дівчата планують викладати в початковій школі в місті Маундс-вью (штат Міннесота, США).

Одні на трильйон: в історії зафіксовано лише кілька випадків, коли сіамські близнюки з «dicephalic parapagus» змогли пережити період дитинства.

Молоді дами успішно закінчили університет «Вефіль» в Міннесоті

Перший раз ЗМІ зацікавилися дівчатами в 1996 році, коли вони з'явилися на шоу Опри Уинфи — «The Oprah Winfrey Show» і опинилися на обкладинці журналу «Life». Після цього вони жили звичайним життям зі своєю родиною в Міннесоті. Вони намагалися уникати настирливих ЗМІ, займаючись своїм особистим життям. Потім вони погодилися знятися в документальному фільмі для каналу «TLC», коли їм виповнилося 16 років.

Для них зняли повноцінне шоу під назвою «Еббі і Бріттані», прем'єра якого відбулася 28 серпня 2012 року.

Дивно, але на свій 16 день народження дівчини здали успішно іспит на отримання водійських прав на мотоцикл.

Їх мати розуміла, що перебуваючи за кермом її дочки можуть зіткнутися з серйозними проблемами. «Я не знаю,як все це буде відбуватися. Якщо їх зупинить поліцейський за перевищення швидкості, кожній з них буде виписаний штраф, або просто покарають Еббі, тому що її нога була на педалі газу!?» — каже вона.

Маючи два серця, два стравоходу, два шлунка, три бруньки, два жовчних міхура, чотири легких, одну печінку, одну грудну клітку, загальну кровоносну систему і частково загальну нервову систему, ці сіамські близнюки приємні співрозмовники і життєрадісні особистості!

Однак, від талії вниз, всі органи включаючи кишечник, сечовий міхур і репродуктивні органи є загальними. Лікарі були вражені їх здатність координувати свої дії один з одним. Наприклад, дівчата удвох грають на піаніно, причому одна видає високі, а інша низькі звуки. Також одна може розчісувати волосся, а друга грати з кішкою.

Близнюки люблять приймати участь у таких видах спорту, як боулінг, волейбол, велоспорт, софтбол і плавання.

Сестри Еббі і Бріттані – 12-а пара сіамських близнюків, які вижили при народженні та зросли до дорослих дівчат.

У дитячому віці дівчаткам була зроблена операція з видалення третьої не розвиненою ручки з лівої частини грудей. Вони пережили ще одну операцію в 12 років, спрямовану на виправлення сколіозу (викривлення хребта). Далі була операція по збільшенню грудної клітки, щоб у майбутньому запобігти можливі труднощі з диханням.

Близнюки розповідають, що дуже хочуть навчати дітей у початковій школі. Їм подобається математика саме з неї вони і хочуть початися свою викладацьку діяльність. У них є відповідна освіта, але поки їм не зрозуміло, як це все буде відбуватися. «По всій видимості ми будемо отримувати одну зарплату на двох, так як ми виконуємо роботу однієї людини» — говорить Еббі. «Я не згодна з цим, ми маємо дві різні точки зору, до того ж одна може розповідати дітям матеріал, а друга перевіряти в цей час контрольні роботи або одна буде займатися з дитиною біля дошки, а друга пояснювати групі якусь нову тему», — пояснює Бріттані.

Саме чудове, що вміють сіамські близнюки — це ладнати між собою, враховуючи їх різні характери!

Близнюки рідко сперечаються і сваряться, навіть не дивлячись на те, що Ебігейл завжди і у всьому хоче бути першою і за словами матері «хоче керувати всіма членами родини в нашому домі».

Тільки один раз в житті у сестер стався сильний конфлікт. Ще в дитинстві, коли Бріттані захворіла на запалення легенів і була змушена лежати без руху в ліжку, Ебігейл сильно нервувала, їй хотілося розважатися, а не лежати на одному місці.

До речі, Бріттані категорично проти поділу. Вона дуже плакала і переживала, коли батьки почали консультуватися з лікарями з приводу поділу їх сіамських близнюків.

Незважаючи на позитивний настрій, відданість одне одному та цілеспрямованість, в житті Ебігейл і Бріттані буде ще маса проблем через їх особливості. Ми ж, здорові, працездатні люди можемо отримати хороший урок, дивлячись на цих дивовижних сестер. Адже вони вміють терпіти один одного і працювати спільно заради досягнення заповітної мети.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *