Нове складне хобі дівчат Півночі — бігати і стрибати як конячки

Напевно, це більше, ніж збіг, проте саме в цих країнах за останні роки з'явилися дівчата-конячки. І насправді те, що вони витворяють, не по силах майже нікому!

Почнемо з Ави Фогель, мешканки канадської Альберти — у неї гарні і якісні відео. Дівчина з дитячих років каталася на конях, навчалася конкуру і щоб краще зрозуміти фізику процесу, почала сама бігати на четвереньках і стрибати через бар'єри. Подорослішавши, допрацювала методику і тепер щосили займається стрибками у конячому стилі. Це складно, але дуже ефективно тренує різні групи м'язів — ніхто зі знайомих спортсменів Ави повторити такого не може. А деякі і бояться ризикувати, інформує Ukr.Media.

Спочатку Ава кілька соромилася свого захоплення, багато в чому тому, що ніхто толком не розумів і не підтримував її. Але потім знайшла в Інтернеті інших людей, які теж захоплюються нестандартним, кінським бігом. Найвідомішою, мабуть, була Анна Саландер зі Швеції, яка кілька років тому здивувала весь світ своїми стрибками.

Ганні було тоді 10 років і тому серйозно її не сприймали, хоча досвідчені тренери казали, що такі вправи дуже складні для людського тіла. Наші кінцівки мають інші пропорції, ми двоногі, а приземлення на руки загрожує переломами. Атлети, представники спецслжуб і треновані люди стрибають зовсім інакше, гасять енергію через перекат. Але тут — все жорстко і Анна взяла багато рекордів по висоті незвичайного стрибка.

Але найдивовижнішою представницею цього напряму, мабуть, стала Айла Кірстен з Норвегії. Вона зовсім недавно відкрила доступ до свого Інстаграм і шокувала світ першим же коротким роликом. Дівчина не тільки вміє стрибати нелюдським чином, вона ще й навчилася бігати і скакати по-кінськи. Ви пробували рухатися інохіддю? А вона так може кілометри пробігати!

На жаль, тепер Айла подумує про те, щоб знову закрити сторінки в соцмережах. Люди виявилися не дуже-то готові прийняти унікум і її хобі. І той факт, що явище не поодиноке, так і в цілому нешкідливе і навіть корисне, не вберігає її від образливої критики. Ех, люди, люди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *