Несподівані факти про світ, які вас здивують

Чи знаєте ви, що п'явки мають більше 1, 2 або навіть 10 мізків? Чи знаєте ви, що язик насправді знаходиться в іншому положенні в роті, ніж ми уявляємо? Чи здогадувалися ви, чому шнурки на черевиках так часто розв'язуються? Відповіді на ці запитання можуть бути несподіваними.

П'явка насправді має 32 мозки, інформує Ukr.Media.

Глухі люди, які мають шизофренію, не чують голосів у своїх головах; вони бачать руки, які "говорять” мовою жестів.

Більшість людей не помічають, що коли вони не використовують свій язик, він фактично розташований ближче до верхнього піднебіння, ніж до нижнього.

За острів Ганс, розташований у Північному Льодовитому океані, бореться одночасно Канада та Данія. Один раз на кілька місяців, війська з обох сторін приходять на острів і розміщують на ньому прапор своєї країни, залишаючи пару пляшок алкоголю. Люди з Данії залишають шнапс, а канадці залишають віскі. Війська знімають прапор протилежної країни і замінюють його своїм. Після цього вони випивають алкоголь протилежної країни і залишають свої пляшки.

Найбільший період часу між народженням близнюків – 87 днів.

У Стародавньому Римі багаті люди мали свята з особливим прийомом їжі: курка в качці в гусці, поміщена всередину свині, що знаходилася всередині корови.

Якщо зуб був видалений або втрачений у сутичці разом з його коренем, його можна помістити назад і приживити

Першою людиною, яка мала величезний вплив на клімат Землі, був Чингісхан. Більше 40 мільйонів людей загинули під час його завоювань. Землі, які раніше використовувалися для вирощування рослин, були засаджені деревами, які споживали 700 мільйонів тонн вуглецю, що призвело до падіння температури на нашій планеті.

Згідно з дослідженнями, діти, народжені недоношеними, частіше є шульгами, ніж ті, що народжуються в срок.

Деякі жаби, такі як леопардова жаба, наприклад, використовують свої очі для того, щоб проштовхнути їжу вниз по їх стравоходу: вони втягують свої очі в череп, штовхаючи їжу в рот.

На думку вчених, біохімічні процеси, які відбуваються в тілі, коли людина закохується, точно такі ж, як ті, що відбуваються у людини, яка має обсесивно-компульсивний розлад.

Наші рецептори смаку не працюють без слини – якщо ви покладете їжу на сухий язик, ви не відчуєте її смаку.

Завдяки Шекспіру в англійській мові з'явилося близько 1700 нових слів. Крім того, він був людиною, яка створила ім'я Джессіка.

Чи знаєте ви, чому шнурки на черевиках і кросівках постійно розв'язують? Як виявилося, під час ходьби на шнурки діє сила потужністю 7, що означає, що тиск на них в 7 разів більше нормального. Для того, щоб дійсно зрозуміти цю величину, спробуйте згадати свій останній досвід на американських гірках. Під час різкого повороту люди відчувають силу потужністю 6,3.

У організмі людини достатньо вуглецю для виробництва 9000 олівців.

Вага язика синього кита дорівнює вазі слона.

Вчені вважають, що свіжозрізана трава має певний запах, тому що рослини мають реакцію на механічні пошкодження. Метою запаху є попередження іншої трави про майбутню небезпеку.

Полідактилія (зайві пальці на руці або нозі) може бути генетично успадкована.

9-смугові броненосці завжди народжують 4 генетично ідентичних немовлят.

Пірати носили чорні пов'язки на очах не для того, щоб приховувати відсутність ока. Цей трюк допомагав їм краще бачити в темних місцях, наприклад, у вантажному відсіку, одне око могло краще пристосуватися до темряви.

Існує близько 400 різноманітних фобій.

Начинка між вафлями в KitKat зроблена з інших вафель KitKat, які не були прийняті через недосконалу форму бульбашок в шоколаді.

Перша веб-камера була розміщена в Кембриджському університеті поблизу електричної кавоварки. Вона використовувалася для трансляції зображення кавника для того, щоб дозволити людям, які працювали далеко від кімнати, знати, скільки було кави в кавнику на даний момент. Таким чином, їм не треба було витрачати час на те, щоб переконатися, що кавник порожній.

Якщо ви могли б їхати до Місяця на автомобілі, вам знадобилося б 6 місяців, щоб дістатися туди при швидкості 100км на годину.

Альпака може захворіти і померти від самотності.

Вогняне кільце – це територія по периметру Тихого океану, де розташовані 328 з 540 активних вулканів на планеті.

Якщо б Сатурн занурили у воду, він плавав би на поверхні.

Білі точки, які ви можете бачити перед очима, коли ви дивитеся на небо, насправді є лейкоцитами.

Очі Ейнштейна передали його окулісту після розтину. Він помістив їх у сейф. Вважається, що вони все ще знаходяться в сейфі в Нью-Йорку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *