“Неймовірна практика, яка принесе користь кожному”: Лише одна хвилина вранці та ввечері може кардинально змінити ваше життя

Пам'ятаєте неймовірний експеримент японського вченого Масару Емото? Якщо коротко, то його суть полягала в наступному: Пан Емото ретельно проводив дослідження, під час яких впливав на воду, а потім ретельно вивчав кожен зразок H2O під мікроскопом. Ви здивуєтеся, але багаторазові досліди Масару підтвердили очевидний факт: різна інформація справді змінює молекули води, інформує Ukr.Media.

У цьому важливо помітити одну деталь — її хімічний склад залишався незмінним. Іншими словами — ми отримували на виході ту саму воду, але її якість була кардинально іншою.

Японський вчений вирішив провести наочну демонстрацію, і використав для цього наступний експеримент: він приготував три контейнери з ідентичним рисом, кожен із яких залив водою з одного джерела.

А далі протягом тридцяти днів він спрямовував різні енергетичні посилання на кожен з цих зразків: одну ємність обсипав прокльонами і лайками, іншу ігнорував і занурив в умови повної тиші, третій весь місяць говорив слова любові і подяки.

Ви не повірите, але через короткі тридцять днів були зафіксовані наступні результати: рис, який зазнав принижень, почав загнивати. Зерна, що пролежали в цілковитій тиші весь місяць, почорніли. І лише зразок, на який спрямовували енергетичний посил любові та подяки, забродив і почав випромінювати приємний аромат навколо!

Ви запитаєте: "Ну і до чого тут ми і якийсь експеримент японського вченого?!".

Насправді, зв'язок більш ніж очевидний! Вся річ у тім, що кожен із нас більш ніж на 70% складається із води.

А це означає, що ми так само можемо впливати на неї, по суті змінюючи себе та програмуючи на молекулярному рівні.

А найголовніше — це не вимагатиме від вас колосальних зусиль та часу.

Достатньо приділити цій практиці лише по одній хвилині вранці та ввечері для того, щоб запустити програму внутрішньої трансформації вашого тіла.

Для цього вранці, коли ви тільки прокинулися, або ввечері перед сном, прямо лежачи в ліжку із заплющеними очима, опустіть свій внутрішній погляд у район серця і зосередьте там усю свою увагу. А далі просто протягом однієї хвилини говоріть собі внутрішнім голосом лише два слова — люблю і дякую.

Звертаємо вашу увагу на важливу деталь: вимовляти їх необхідно якнайбільше відчуваючи повноту змісту цих слів.

Ваше тіло миттєво відреагує на такий енергетичний посил! Воно стане більш комфортним, вдячним, розслабленим та здоровим.

І ми гарантовано відчуємо себе енергійніше та щасливіше завдяки силі впливу цих слів на наше тіло.

Просто спробуйте протягом декількох днів практикувати цю просту вправу вранці і ввечері, і самі зможете оцінити її неймовірну ефективність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *