Корисні поради по догляду за взуттям взимку

З настанням зими, всі готуються до свят, і радіють снігопадам. Але в цій зимовій ейфорії не варто забувати про те, що наше взуття підпадає під вплив снігу, дощу, бруду і реагентів, якими обробляють дороги. Щоб чобітки довго залишалися в бездоганному вигляді, їм необхідний дбайливий і своєчасний догляд, інформує Ukr.Media.

№ 1. Захисне покриття

Вплив вологи сильно шкодить нашому взуттю в зимовий період. Найелементарніший засіб – це жирний крем для взуття, який потрібно наносити з вечора, щоб він вбрався. Для виробів із замші, нубуку та текстильних матеріалів використовуйте водовідштовхувальні спреї. При цьому потрібно врахувати, що дешевим гідрофобний засіб бути не може. Дані засоби наносяться тільки на очищену поверхню.

№ 2. Не можна відкладати чистку взуття

Потрібно ввести в звичку очищати чоботи від бруду і солей відразу після відвідування вулиці. Якщо не зробити цього відразу, то потім буде складніше очистити взуття, а в подальшому – це сильно позначиться на його стані.

№ 3. Сушка на батареї

При такому методі просушування, взуття зовні висихає, а в середині залишається вологим. Це призводить до деформації покриття. Краще придбати спеціальну електросушарку або бамбуковий електроковрик. Дані пристрої дозволяють поступово просушувати взуття, без деформації шкіри або іншого матеріалу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *