Кому і в якому стані небезпечно літати в літаку

Політ на літаку не для всіх може видатися цікавою подією. На висоті 3000 метрів атмосферний тиск починає падати, знижується концентрація кисню. А якщо літак набирає висоту до 11000 метрів, то надходження кисню в кров взагалі стає критично низьким, інформує Ukr.Media.

Такі перепади неприємні навіть абсолютно здоровим людям, що вже говорити про тих, хто нездужає.

Хто в зоні ризику:

Люди з проблемами серця і судинними захворюваннями, особливо гіпертоніки і ті, хто нещодавно переніс операцію або інфаркт міокарда. Погано і те, що пасажири під час тривалих перельотів знаходяться в сидячому положенні, це викликає застій крові у венах, що веде до тромбозу. А у людей з серйозними проблемами від перепадів тиску тромб може зовсім відірватися.

У кого в анамнезі значиться тромбоутворення. До того ж, повітря в салоні літака через постійну роботу систем кондиціонування стає дуже сухим, це згубно впливає на дихальну систему. Від зневоднення страждає шкіра.

Люди з респіраторними захворюваннями, хворобами органів дихання. У страждаючих астмою, бронхітом і захворюваннями очей може серйозно погіршитися стан.

Вагітні. Особливо в першому триместрі і на останніх термінах. А також в перший тиждень після пологів. Оптимальний час для подорожі для вагітних – це другий, початок третього триместру вагітності.

Немовлята віком до 7 днів також не повинні перебувати в літаку.

Аквалангістам і взагалі відпочиваючим, люблячим практикувати спуск на дно з аквалангом або маскою. Після цього потрібно почекати щонайменше добу. Під час занурення організм відчуває сильний стрес через зміну тиску на глибині, і йому потрібен час на відновлення.

Людям з аневризмою аорти.

Людям, які приймають гормональні препарати (деякі групи гормонів можуть впливати на серцево-судинну систему).

Людям з порушенням циркуляції крові.

У кого підвищений внутрішньочерепний тиск, легенева гіпертензія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *