Кольори штор, яких слід уникати в спальні: вони заважатимуть виспатися

Попри те що більшу частину часу людина в спальні проводить уві сні, не всі колірні рішення підходять для інтер'єру, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб заснути, потрібно або страшенно втомитися, або створити комфортну обстановку. А ось завадити здоровому сну може що завгодно, навіть неправильно підібрані штори.

Експерти в галузі дизайну та інтер'єру розповіли, як не помилитися під час вибору штор у спальню.

Існує п'ять кольорів, які не слід використовувати під час оформлення спальні, зокрема під час вибору штор.

Червоний

Усе добре, поки не настане вечір. Проблема виникає безпосередньо під час відходу до сну. Присутність червоного в інтер'єрі стимулює роботу головного мозку, через що так одразу взяти й заснути не вийде.

Помаранчевий

Приблизно так само йдуть справи й з цим насиченим і життєрадісним кольором. Але на відміну від червоного він не напружує, а бадьорить.

Фіолетовий

Фіолетовий вважається складним для сприйняття в інтер'єрі кольором. Особливо вразливі натури можуть зіткнутися з безсонням, що протягом тривалого часу може стати причиною стресу та інших неприємностей.

Чорний

Це найкращий спосіб блокувати світло з вулиці вдень чи вночі. Але кажуть, що чорний колір в інтер'єрі мозок сприймає як сигнал тривоги, що знову ж таки не дає розслабитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *