Жінка дізналася, що її неодноразово гвалтували, з відео на телефоні чоловіка

У Битании жінка з відеозаписів на телефоні дізналася, що її 30-річний чоловік кілька разів ґвалтував її, поки вона спала, передає Ukr.Media. Британка негайно звернулася в поліцію, і чоловік був змушений визнати провину.

Шокуючі відео жінка виявила, звернувши увагу на мобільний додаток Video Locker на смартфоні свого чоловіка. До цього вона прожила з ним близько десяти років і народила від нього дітей. Вона розповіла, що чоловік, швидше за все, навмисно споював її заради досягнення власної мети.

“У березні 2017 року я виявила, що мій чоловік піддавав мене сексуальному насильству. З того дня моє життя і життя наших дітей повністю змінилася, і я досі не можу з цим змиритися", – розповіла жертва насильства власного чоловіка.

Злочинець визнав себе винним у трьох зґвалтуваннях і визнав, що його дружина не давала згоди на статеві акти і відеозйомку. Раніше він не був судимий, а друзі і колеги, за даними видання, добре відгукувалися про нього. Суд засудив насильника до дев'яти років позбавлення волі.

"Ви зробили це заради власного сексуального задоволення і ставилися до неї, як до об'єкту своїх фантазій, не звертаючи уваги на її бажання чи потреби", – визначив суддя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *