Ідеї дизайну: красиві та стильні квартири-студії

Відомо, що дуже складно розробляти дизайн інтер'єру квартир – студій, особливо якщо площа квартири невелика. Найпростіший підхід до створення красивої квартири-студії – продумати для всього простору єдине дизайнерське рішення. Проте, це, ймовірно не порадує тих господарів, які хочуть блиснути креативністю, інформує Ukr.Media.

Другий варіант – створити різні теми в кожній функціональній зоні. Цей варіант цікавіший, однак вимагає ретельного планування, щоб квартира не виявилася занадто еклектичною.

Три варіанти дизайну інтер'єру квартир-студій будуть представлені в даній статті. Вони продемонструють різні підходи до планування та декорування, доводячи, що бажання і творчий порив можуть допомогти знайти надихаючі рішення.

Дизайн квартири-студії. Варіант 1 (монохромна гамма)

Студія оформлена в сучасному монохромному чорно-білому стилі. В інтер'єрі не останн місце займає оздоблення стін панелями з фанери. Невеликий розмір змусив дизайнерів шукати витончені рішення для економії простору.

Поділ між зонами в приміщенні створюється з допомогою тематичного декору та інших коштів. На фото смугастий килим допомагає визначити межі однієї із зон.

На фото можна бачити, що покладений килим не під диваном, а дещо в сторону від нього. Таке рішення допомагає зробити зонування не занадто жорстким, не розриваючи спільність між даною зоною і простором приміщення в цілому.

Перегородка створює свого роду кордон між кухнею і житловим простором. Вона також представляє собою зручну точку для кріплення телевізора.

Другий частковий роздільник відокремлює кухню від зони прийому їжі. Він являє собою дзеркальну поверхню. Розташування біля вікна призводить до відбиття світла і зорового збільшення простору.

Робочий простір обладнано великою кількістю різноманітних поличок. Дане рішення допомогло відмовитися від великого столу. Полиці можна також використовувати для розміщення предметів декору, що зробить простір більш особистим, а квартиру більш гостинною.

Стільці акцентного зеленого кольору надають зоні для прийому їжі свій неповторний настрій. Цей сплеск яскравого кольору в чорно-білому дизайні студії урівноважується за допомогою дерев'яної люстри, яка також центрує всю обідню зону.

Дизайн кухні в цій квартирі-студії – виключно мінімалістичний. Матова чорна обшивка зліва дозволяє вигідно виділятися нейтральним поверхням.

Навіть в межах квартири-студії дизанерам вдалося зробити спальню більш інтимним і особистим простором за допомогою розсувних скляних дверей, які, пропускаючи природне денне світло, все ж забезпечують необхідне усамітнення.

Вузька горизонтальна плитка візуально розширює ванну кімнату, і привертає увагу до висоти стелі – розумне рішення для вузької ванній!

Задвижні скляні панелі приховують компактну вбудовану шафу, оформлену в чорно – кремовій гамі.

Дизайн студії. Варіант 2 (використання текстур)

Дизайнери використовували різні текстури, щоб вдихнути життя у відносно невелике приміщення (56-квадратних метрів). В інтер'єрі студії використовується дерево, цегла, бетон і текстиль, що змушує квартиру виглядати сучасно, жваво і еклектично.

Чудові вази від дизайнера Decha Archjananun не тільки допомагають об'єднати в єдине стилістичне ціле бетонну стелю і природні елементи, але і самі по собі є твором сучасного мистецтва.

Зонування простору здійснюється за допомогою розсувних дерев'яних панелей на всю висоту приміщення. Ці панелі відокремлюють умовну вітальню від зони спальні і зони кухні.

Спальня в студії хоча і досить маленька, але має великий потенціал для зберігання всякої всячини. Тут є і книжкові полиці, висувні корзини для зберігання одягу.

Кухня в даній студії також може похвалитися кількома рішеннями по раціональному і ефективному використанню простору. Великі скляні банки в шафах забезпечують безпечне місце для зберігання сухих продуктів, а також додають приємну різноманітність нейтральній колірній гамі. Геометричний візерунок плитки на підлозі також надає кухні характер.

Смугастий килим в природних тонах допомагає ванній виділятися.

Дизайн квартири-студії. Варіант 3 – життєствердний

Ця чудова студія виконана в більш яскравому, ніж попередні студії, стилі. Інтер'єр в цій квартирі більш відкритий – тут немає перегородок, що розділяють простір.

Обідні стільці з колекції La Centra бразильського дизайнера Гільєрме Вінця. Ткані стільці і прозорий акриловий стіл ідеально підходять для невеликого простору, так як не обтяжують його.

Бордовий, золотий, і яскраво-блакитні акценти освіжають базові класичні кольори.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *