Якщо ви побачили щось з цього на дверях, змивайте і дзвоніть в поліцію!

Нещодавно британська поліція оприлюднила список так званих «злодійських міток». Це спеціальні символи, якими злодії-домушники позначають будинки і квартири потенційних (і реальних) жертв, інформує Ukr.Media.

Найчастіше вони наносяться крейдою на зовнішній стороні будинку, яка добре проглядається з вулиці. Це можуть бути вхідні двері, стіни або ворота гаража, хвіртка, огорожа і т. д.

На жаль, однією тільки Британією справа не обмежується. Подібні попередження можна почути від поліції Іспанії, Чилі, Китаю, Кіпру…

Список можна продовжувати, але це нічого не дасть.

Якщо у вашій країні поліція нічого такого не повідомляє — це зовсім не означає, що місцеві злодії не ставлять такі мітки собі у вас в місті.

Навіть навпаки: за деякими даними, після публікації символів у пресі багато злодіїв відмовилися від їх використання. Адже чим більше людей знає про них, тим вище ймовірність, що поліція буде чекати пограбування.

Ми закликаємо вас бути пильними, не залишати своє житло без нагляду надовго і при найменшій підозрі викликати поліцію. Само собою, не завадить і сигналізація.

На всякий випадок ми наводимо тут найпоширеніші в світі знаки.

Можливо, саме у вашій країні їх значення буде іншим, але самі малюнки зазвичай беруться з того ж набору.

Це не так вже й дивно, якщо подумати: не всі злочинці вміють малювати, тому для міток годяться лише найпростіші фігури, що виключають подвійне тлумачення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *