Дослідження показали, як найближче оточення може впливати на впевненість жінок

За результатами нового дослідження розповідається, як оточення жінок впливає на те, як вони бачать своє тіло, і на їхню мотивацію до схуднення, інформує Ukr.Media.

Команда вчених провела кілька опитувань і експериментів за участю більш ніж 1700 жінок. З'ясувалося, що найбільш важливим фактором, що впливає на конкуренцію і самооцінку жінок, було співвідношення статей. Тобто співвідношення чоловіків і жінок серед населення.

Жінки конкурують за статус, ресурси, інформацію та соціальних партнерів. У багатьох видів тварин самки конкурують одна з одною.

Вчені виявили, що близьке оточення жінок може впливати на їхню думку про себе та інших. Що більше жінок порівняно з чоловіками в регіоні, то більше жінки змагаються одна з одною за романтичних партнерів і то критичніше вони ставляться до свого тіла.

Коли чоловіків було багато, жінки почувалися впевненіше у своєму тілі та менше були зацікавлені у схудненні. І навпаки. Жінки, коли опиняються в суспільстві, де жінок більше, ніж чоловіків, можуть відчувати невдоволення своїм тілом, також у них підвищується мотивація до зниження ваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *