Дівчина поділилася відео, на якому ходить уві сні з іграшкою і щось бурмоче — від побаченого в людей аж волосся стає дибки

Селіна Майерс — інфлюенсерка з Канади веде подкаст про паранормальні явища. На акаунт блогерки в тіктоку підписано більше шести мільйонів людей, а відео стабільно виходять у ТОП, інформує Ukr.Media.

Черговим контентом, який зайшов користувачам платформи, став ролик, опублікований 13 Грудня. На відео видно, як Селіна ходить уві сні разом із лялькою малюка Йоди. Дівчина виконує дивні рухи з іграшкою посередині кімнати і прокидається від гавкоту собаки.

Потім інфлюенсерка лягає в ліжко, але ненадовго.

Через 23 хвилини дівчина встає, при цьому наспівуючи пісню з серіалу "Ханна Монтана", бере снеки і довгий час сидить на стільці без різких рухів. Прогулянка під час сну триває з незв'язним набором слів і спробою розповісти ручкам від шафи про те, що щось не так.

Відео здалося тіктокерам одним із найбільш крипових, яке вони коли-небудь бачили.

  • "Це виглядає моторошно".
  • "Лунатизм мене щиро лякає. Як узагалі таке можливо?"

Користувачі платформи запропонували Сілені скористатися послугами "фахівця".

  • "Так, у який день ти хочеш провести сеанс екзорцизму?"

Деякі люди побачили на кадрах самих себе в реальному житті.

  • "Це майже те ж саме, що я роблю у свідомості. Ти не одна".

Утім, навіть після численних репітів глядачі продовжили лякатися героїні, яка ходить уві сні. Коментаторам залишилося тільки жартувати, і знову прокручувати відео у своїх головах.

  • "Уявіть, що ви прокидаєтеся від глибокого сну під гавкіт собаки і стоїте з малюком Йодою в руці".

На питання коментаторів про причини лунатизму дівчина відповіла, що ходить уві сні все своє життя, а основними факторами розладу вважає стрес і шкідливу їжу. У відповідь на це тіктокери запропонували блогерці зайнятися навчанням собаки, яка відмінно впоралася з лунатизмом господині.

  • "Ти повинна навчити свого цуценя будити тебе постійно. Собаки — помічники лунатиків".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *