Дівчина не голила ноги та пахви три роки, тільки так вона змогла стати щасливою, і її досвід заразливий

Дівчина не голила волосся на тілі вже три роки та не планує починати це робити. Попри осуд людей і різку критику свого способу життя, вона щаслива і навіть не думає прогинатися під вимоги патріархального світу. Адже гармонія і щастя, яких вона досягла, виявилися міцнішими суспільних підвалин, інформує Ukr.Media.

Мейсі Дафф — 19-річна мешканка Гаваїв — розказала, як і чому вона вирішила обрости волоссям. Дівчина почала голити ноги та руки, коли їй було ще десять. Їй здавалося, що суспільство привчає її до цього, хоча у неї самої жодного бажання позбавлятися від волосся не було.

«Я почала голитися приблизно в десять років. З якої причини? Просто тому, що всі жінки навколо мене робили це, бувши навченою, що жінки повинні так робити», — пояснила дівчина.

Протягом шести років сором перед людьми не давав Мейсі перестати використовувати бритву.

Я голився, як тільки волосся починали відростати. Я боялася, що хто-небудь навіть мигцем гляне на мої пахви, ноги та лінію бікіні, якщо у мене була ледь помітна щетина.

У 2016 році батько Мейсі отримав роботу на Гаваях — і сім'я переїхала. Ось там-то все і почалося: сестра-близнючка Мейсі — Еллі — побачила на пляжі жінку, яка не соромилася своїх повних волохатих ніг. Мейсі запам'ятала це, а потім знайшла її сторінку в інстаграм. Цей аккаунт здивував Мейсі, але в хорошому сенсі цього слова. Дівчина надихнулася знімками незнайомки з пляжу і перестала голити волосся зі свого тіла.

З того часу дівчина отримувала чимало критики за рішення дозволити своїм волоссю рости. До неї навіть підходили незнайомі люди, щоб висловити свою відразу. Але Мейсі впевнена: це тільки посилило її бажання захистити свій спосіб життя.

З того часу вона веде інстаграм-аккаунт, де публікує свої фото. Так Мейсі хоче довести, що жінка може бути красивою і привабливою навіть з волоссям на тілі.

«З кожним порізом від повторюваного руху бритви я мовчки зневажала себе за те, що не була тією, якою вони хотіли мене бачити, я була зла і розчарована їх умовами», — згадує Мейсі.

Дівчина не розуміла, навіщо наполегливо продовжує водити по своєму тілу бритвою.

«Чому я не можу просто бути собою? І чому я продовжую це робити? Це дійсно те, чого цей світ чекає від мене? Я з усіх сил намагалася зрозуміти, чому мені потрібно голитися для чийогось комфорту і задоволення», — розповідає дівчина про ті вже далекі часи.

Коли Мейсі відростила волосся, спочатку їй було страшно піднімати руки на людях: вона боялася, що інші побачать її волохаті пахви, але з часом дівчина змогла подолати себе — і воно того варте.

У мене з'явилася дуже особистий зв'язок з власним тілом. Я інтенсивно усвідомила це, тому що більше не відчувала себе заціпенілою.

Щоб відчути себе комфортно, прийняти та полюбити своє тіло, дівчині знадобилося всього місяць не голити волосся. Її надихнулися ідеєю дві її сестри, а потім їх приклад наслідувала навіть мати.

Одного разу фотографія з інстаграм Мейсі стала популярною в соцмережах, і тоді на дівчину обрушилося дуже багато негативу від незнайомців з інтернету. Вона була шокована тим, як жорстокі можуть бути висловлювання людей про чиюсь зовнішності. У той раз її підтримала родина, і цей досвід зробив Мейсі ще сильніше — тепер громадський осуд не може зачепити її так.

Найголовніша порада, яку Мейсі могла б дати людям, проста:

Створюйте красу для себе. Дозвольте собі самому вирішувати, що таке краса. Знайдіть красу всередині, і ви зрозумієте, що вона всюди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *