Бездомний потрапив до перукаря і той зробив неймовірне — виявилося, що під волоссям і бородою ховається красень

Потрапити до хорошого перукаря — все одно що спіймати удачу за хвіст. У цьому пощастило бездомному з Франції, який опинився в кріслі у місцевого барбера Давида Кодата. Звичайні клієнти Давида — знамениті спортсмени, але в цей раз він зважився на перетворення бездомного чоловіка, чия борода і волосся явно давно не бачили гребінця і ножиць. Зате перетворення у цього клієнта вийшло неймовірним, інформує Ukr.Media.

Давид Кодат — барбер з Франції. Давид займається стрижками знаменитостей, серед його клієнтів багато спортсменів, особливо футболістів з самих різних клубів. Однак Давид працює не лише із зірковими клієнтами. Нещодавно в його крісло потрапив бездомний чоловік, якому барбер зробив першокласне перетворення.

У чоловіка виявилася Довга неакуратна борода і таке ж довге волосся. Але Давиду ця задачка явно виявилася під силу. Спочатку чоловікові обстригли довге волосся. Потім йому як слід вкоротили бороду. В результаті чоловік перетворився на красеня, якого складно було розгледіти за зайвим волоссям.

Весь процес трансформації бездомного чоловіка Давид записав на відео.

У коментарях люди оцінили роботу перукаря:

  • "Волосся і борода змінюють все".
  • "Різкі зміни, і його новий образ виглядає чудово".
  • "Вау! Неймовірно!".
  • "Якщо новий образ — це початок нового життя, то цього чоловіка явно чекають зміни на краще!".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *