Акули почали гризти підводні кабелі “Гугл”

Але останнім часом перекушувати його занадилися акули.

За словами менеджера по продукції "Гугл" Дена Белчера планується помістити кабель в оболонку з кевлара, щоб захистити його від акул,які жують лінію передачі даних.

Фахівці, до речі, так і не змогли відповісти чому хижачки живлять такий інтерес до оптоволокна. Хоча деякі припускають, що це може бути пов'язано з електромагнітним полем в кабелі під напругою.

Хоча, з урахуванням того, що "Гугл" планує розширює свою онлайн-імперію, підводні кабелі стають все більш важливою частиною плану.

Компанія інвестувала в два найбільших підводних кабелю, що з'єднують західні США і Азію, і в третій кабель, який розширить мережу "Гугл" в Азії.

Кабелі- це "пляшкове горлечко" сьогоднішньої передачі даних, і недолік оптоволокна може серйозно підвищити ринкові ціни на передачу даних між двома континентами. Якщо тільки у вас немає своїх власних кабелів передачі даних.

До речі, навіть білки є серйозною проблемою для наземного кабелю, але, згідно різноманітним повідомленнями, акули і інші риби становлять найбільшу проблему.

У 1980-х роках глибоководний оптоволоконний кабель вкоротили в чотири рази.

Дослідники звинуватили крокодиловых акул після того, як знайшли зуби в кабелі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *