8 найстрашніших маніяків на всі часи

8 місце Джон Уейн Гейсі

Цей вбивця за шість років позбавив життя 33 осіб. Вечорами він їздив по барах, в яких шукав відповідну молоду дівчину, яку привозив додому ґвалтував, катував і вбивав. Свої витончені «ритуали» Гейсі супроводжував читанням Біблії.

7 місце Джеффрі Лайонел Дамер

Найжорстокіший вбивця Америки за 13 років убив 17 чоловіків і підлітків. Дамер накачував своїх жертв психотропними речовинами, після чого ґвалтував і душив. Після смерті тіла він розчленовував і вживав у їжу. Деяким жертвам ще при їх житті він просвердлював дірки в черепі електродрилем.

6 місце Теодор Роберт Банді

Цей недолюдок запам'ятався всім насамперед своєю ідеальною зовнішністю. Однак за нею ховалася жорстока суть вбивці. Маніяк пробирався до своїх жертв у будинок, вбивав їх і займався сексом з мертвими тілами. Голови вбитих він забирав з собою в якості «сувенірів».

5 місце Гері Ріджуей

У 90-х він задушив понад сімдесят жінок. Практично всі вони при житті були повіями. За скоєне Ріджуей отримав 48 довічних термінів ув'язнення.

4 місце Ейлін Керол Уорнес

Перша жінка-маніяк в США була повією. Всього за один рік вона вбила сімох чоловіків, на суді, заявивши, що всі вони застосовували проти неї силу під час сексу. У 2002 році була страчена смертельною ін'єкцією.

3 місце Ед Гейн

Маніяк убив двох людей, однак весь світ виявився вражений його витонченістю. Трупи своїх жертв він підвішував на гаки, використовуючи їх в якості декору в своєму будинку. Крім того, Ед Гейн розкопував могили молодих дівчат, а з їх шкіри шив собі одяг, голови розвішуючи по стінах. Судом був визнаний неосудним, а останні свої дні провів у психлікарні.

2 місце дісталося Чикатило

Про цього звіра, мабуть, знає кожен житель пострадянського простору. Чикатило вбив 53 людей, серед яких були і діти. Довгі роки він тікав від правоохоронців, однак у результаті спецоперації КГБ маніяк був арештований і відданий суду. У 1994 році Андрій Чикатило був розстріляний.

1 місце дісталося Денису Райдеру

Цей маніяк позбавляв життя своїх жертв не відразу. Спочатку він душив нещасних до того моменту, поки вони не втрачали свідомість, після цього приводив до тями і знову повторював свої найжорстокіші експерименти. На суді зізнався, що страждання людей викликали у нього оргазм. Суд засудив вбивцю до 10 довічних термінів ув'язнення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *