4 секрети пляшок з водою… Ніхто не хоче, щоб ви про це знали

Для Вас ми розкриваємо 4 основні, інформує Ukr.Media.

Чому ми не повинні повторно використовувати пластикові пляшки

Пластмасова пляшка може містити небезпечні хімічні речовини. Зверніть увагу на спеціальні знаки внизу: ці пронумеровані трикутники вказують, який вид пластику був використаний.

Пляшка з маркуванням 1 (ПЕТ або ПЕТЄ) безпечна тільки для одного використання. При дії кисню або високих температур, у тому числі сонячного тепла, така пляшка буде виділяти токсичні речовини, що потрапляють у воду.

Уникайте пляшок з маркуванням 3 або 7 (ПВХ і ПК), оскільки вони виділяють токсичні хімікати, здатні проникати у ваші продукти і напої, а тривалий вплив може навіть призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Пляшки з поліетилену ( 2 і 4 ) і поліпропілену ( 5 і ПП ) підходять для багаторазового використання. Вони відносно безпечні, якщо ви тільки зберігайте в них холодну воду і регулярно дезинфікуєте їх.

3. Бактерії і основні порушення гігієни

Питна вода з використаної пластикової пляшки майже така ж, як лизати сидіння для унітазу або іграшку собаки. Кількість бактерій в таких пляшках часто перевищує межі безпеки. Ми створюємо ідеальні умови для зростання бактерій, беручи пляшку брудними руками, а не ретельно обполіскуючи її і зберігаючи в ній теплу воду.

Що робити? Регулярно мити пляшки теплою мильною водою, оцтом або антибактеріальної рідиною для полоскання рота.

Навіть при ретельному митті пляшок, ми все одно можемо отримати харчове отруєння або навіть гепатит А. Дослідження показали, що більшість бактерій живуть на горлишках пляшок, які ви не можете вимити досить добре. Твіст-ковпачки і ковзаючі ковпачки рясніють мікробами, які ви ковтаєте разом з водою. Щоб бути в безпеці, використовуйте трубочку.

2. Звідки береться ваша вода?

Багато компаній люблять вказувати на своїй упаковці, що вода, яку ви купуєте, виходить з джерела. Але правда, багато разів вода, яку ви купуєте в пляшці, ідентична воді, яка тече у вашому крані будинку!

Власне, ви можете навіть бачити це на самій пляшці, зазвичай в крихітному тексті, який всі нехтують. Компанії зобов'язані пояснити, що джерелом води для них є основною канал водопостачання. Таким чином, вода коштує менше, ніж ви платите за неї!

1. Не дуже корисно

Не кажучи вже про небезпеку бактерій, є загальні помилки щодо води.

Компанії з бутильованою водою хочуть залучити новий ринок молодих і спортивних людей. Тому вони рекламують воду в пляшках з різними смаками, стверджуючи, що «це здоровіше для вас», ніж інші солодкі напої.

Ну, насправді, ця вода може містити стільки цукру, скільки содовий напій! Щоб не обманюватися рекламою, завжди перевіряйте інформацію на етикетці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *