11 країн, до яких жінкам не варто подорожувати поодинці

Сучасні представниці прекрасної статі часто вирушають у подорож поодинці, і, як правило, у більшості розвинених країн їм нічого не загрожує. Проте є у світі й такі держави, куди краще взагалі ніколи не їздити — там можуть не тільки пограбувати або зґвалтувати, але і викрасти, і навіть продати в рабство! Тому перед тим, як скласти список країн, які хочеться відвідати в недалекому майбутньому, не завадить проявити максимальну пильність і уточнити, куди ж їхати вкрай небезпечно!

Пакистан

Попри те, що Пакистан відомий своїми чудовими гірськолижними курортами, він одночасно здобув славу однієї з найбільш небезпечних держав світу — через регулярні атаки бойовиків. Крім того, в даній країні вирує хвиля справжнього релігійного екстремізму — його прихильники прагнуть скинути зі своїх посад соціальних працівників, політиків та юристів жіночої статі. При цьому, переважна більшість жінок заробляє тут набагато менше за чоловіків, а ще представниці слабкої статі часто стають жертвами домашнього насильства, законодавчі акти проти якого не розроблені і донині. Здавалося б, звучить досить дико, але в Пакистані і в двадцять першому столітті можуть легко забити жінку камінням!

Індія

Індія — теж далеко не кращий напрям для жіночої подорожі поодинці: більше половини жіночого населення країни регулярно стає тут жертвами насильства, в результаті чого в Індії дуже давно є досить високий відсоток ВІЛ-інфікованих жінок. Але і це ще не все — тут досі фіксуються випадки торгівлі жінками, тобто, по суті, жінка для работоргівців — не більше, ніж просто товар. Окремо варто відзначити і досить широку практику щодо вступу у шлюб дівчаток, що не досягли повноліття. Правда, туристкам це не загрожує, але все одно це зовсім не означає, що в Індії їм буде безпечно і спокійно, інформує Ukr.Media.

Гватемала

Вулична злочинність у Гватемалі просто зашкалює, і самотні туристки миттєво перетворюються тут на легку здобич як для злодіїв, так і для безлічі інших маргінальних осіб. Та й звичайні місцеві чоловіки теж нерідко дозволяють собі досить вільну поведінку, намагаючись нав'язати свою компанію прекрасним дамам. А ті, що сміливіші, можуть навіть наважитися на справжнє переслідування!

Афганістан

Тривалість життя жінок в Афганістані значно нижче за тривалість життя чоловіків, а через серйозні проблеми з вільним доступом навіть до звичайної, в нашому розумінні, медичної допомоги країна славиться високим рівнем материнської смертності. Більше того, практично всі мешканки Афганістану безграмотні! І це у двадцять першому столітті! Що стосується туристок, то їм категорично не рекомендується сідати в авто до будь-якого з представників різноманітних миротворчих місій. А з'являтися на вулиці можна лише в супроводі чоловіків, при цьому голова повинна бути покритою, а одяг — максимально закритим.

Бразилія

У цій країні теж процвітає злочинність, а обумовлена вона досить низьким рівнем економічного благополуччя. Жодна жінка не застрахована у Бразилії від сексуальних зазіхань, вуличних пограбувань і навіть викрадень! Втім, дорожньо-транспортна ситуація в країні теж навряд чи когось порадує: за дорогами тут абсолютно ніхто не дивиться, деякі ділянки дуже погано освітлені або ж зовсім не висвітлюються, а водії постійно грішать перевищенням швидкості. Тому в чудову мальовничу Бразилію без чоловіків теж краще не їздити!

Судан

Тут досить широко поширені не лише зґвалтування, але і викрадення, примусове виселення жінок, а також така дикість, як жіноче обрізання. Діючі в Судані жорсткі мусульманські закони відводять жінкам лише дуже незначну роль, і навіть законні дружини нерідко терплять тут тиранство і жорстокість власних чоловіків, систематично піддаючись домашньому насильству.

Колумбія

Навіть попри те, що рівень злочинності і наркоманії, який колись тут зашкалював, з роками значно знизився, одиноким жінкам без супроводу чоловіків в Колумбії все одно поки що краще не з'являтися. Можливо, через кілька років ця порада буде і неактуальна, проте зараз все-таки не завадить підстрахуватися!

Сомалі

Ще один далеко не найкращий вибір для соло-подорожі. Громадянська війна створила в цій державі досить жахливу обстановку, а відносини між жінками та представниками сильної половини людства, як і раніше, регулюються тут релігійними традиціями. Статистика страшна: приблизно 95 відсотків дівчат починають піддаватися регулярному сексуальному насильству вже з чотирирічного віку, а пологи у стінах медичних установ можуть собі дозволити лише 10 відсотків жінок. Тож, не варто ризикувати і їхати поодинці в Сомалі!

Малі

Крім того, що ця держава вважається однією з найбідніших на планеті, тут ще панують на рідкість жорстокі традиції. Дівчаток Малі примушують до вступу в шлюб з дуже юних років, в результаті чого з року в рік зростає показник смертності від ранньої вагітності і пологів. Так і жіночого обрізання тут практично нікому не вдається уникнути.

Чад

У Чаді представниці прекрасної статі теж практично повністю безправні — більшість дівчат виходять заміж у віці одинадцяти-дванадцяти років. А злодії легко можуть зґвалтувати як будь-яку місцеву жительку, так і будь-яку гарну іноземку.

Ямайка

Непотрібна і часто надто нав'язлива чоловіча увага здатна легко зіпсувати довгоочікуваний відпочинок будь-якій туристці і на Ямайці: до жінок тут постійно пристають, пропонуючи познайомитися або просто разом прогулятися. Отже, для відлякування місцевих чоловіків дуже знадобиться свій власний чоловік!

Безумовно, кожен куточок світу по-своєму цікавий, і країни з досить дикими для нас традиціями та звичаями теж не є винятком, однак, у випадку з перерахованими державами краще все-таки не спокушати долю, і або відправлятися туди в супроводі чоловіків, або пошукати інший напрям для відпочинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *