10 незвичних місць світу для подорожі і яскравих вражень: там ви ще ніколи не були

Подорожуючи по світу або перебуваючи в пошуках незвичайного куточка для відвідування, часто без уваги залишаються дуже цікаві місця, які можуть вразити навіть найвибагливішого мандрівника. Поговоримо про такі далі в статті, інформує Ukr.Media.

Як вибрати маршрут на вікенд до іншої частини світу – завдання непросте. Особливо нелегко дається рішення, що подивитися в іншій державі, якщо ви хочете зробити свою подорож пам'ятною і незвичайною.

Отже, розповімо вам про десять нетипових місць для туризму.

Куди поїхати до Туреччини – Каппадокія

Мало хто не бував у мальовничій Туреччини, але всі відвідували її Каппадокію? Це унікальне геологічне утворення в центральній Анатолії, знамените надзвичайно цікавим і красивим ландшафтом.

Каппадокія – це прекрасні печерні храми, келії та монастирі, цілі підземні міста, вирубані в скелях першими християнами.

Разом з каппадокійськими печерними поселеннями розташований Національний парк Гереме. На півдні це надзвичайне місце оточують гори Ерджіяс і Хасан, на північ воно простягається рядами долин до озера Туз Гелю і річки Кизил-Ірмак, яка є найдовшою річкою Туреччини.

Каппадокія відома гончарами, виноробами, ткачами і різьбярами по каменю. Щоб побачити це унікальне місце, можна зупинитися в таких містах, як Юргюпе, Учхісаре, Невшехірі або Гереме. Найбільш красиві долини Каппадокії в Гереме, так що тут краще і зупинитися.

В місті є готелі будь-якого рівня комфорту, включаючи печерні готелі.

Що відвідати в Німеччині – долину Рейну

Рейн для німців, це як Ганг для індусів. Крім розкішної природи долини річки, тут належить побачити безліч красивих замків, фортець і помилуватися маленькими доглянутими селами. Долина Рейну включає ділянку ріки від міста Бонн до Бінгена.

Але найбільш цікавою вважається нижня її частина, що починається від міста Кобленця. Тому необхідно дістатися до Кобленця. А звідси можна подорожувати по долині Рейну автомобілем, паромі, велосипеді або зробити недалекі піші прогулянки.

Німці люблять поїздки на велосипеді, а рейнська велосипедна доріжка – одна з найбільш відомих трансконтинентальних велодоріжок Європи. Якщо стосовно транспорту рішення прийнято, то попереду нескінченні замки: Хеймбург, Шталек, Фюрстенберг, Райхенштайн, Пфальцграфенштайн… А також фортеця Марксбург, яка знаходиться на острові посеред річки, і багато всього цікавого.

Що подивитися в Албанії – Охридське озеро

Тривалий час Албанія була відокремленою країною, тому про її багатющу культуру і природу знають небагато хто. Це досить строката і колоритна країна, так як її землі мають багате історичне минуле: були частиною Римської імперії, Візантії, Болгарії, Сербії і навіть Османської імперії.

Одне з найпрекрасніших місць в Албанії, яке неодмінно варто відвідати, – це узбережжя Охридського озера.

Третина озера належить Албанії, але інша частина – Македонії. Охрід відомий своєю прозорою, чистою водою, чудовими краєвидами гір. Висота розташування озера – 695 метрів над рівнем моря.

Межа округу Поградец йде по гірських хребтах, які оточують озеро, і лише на заході вона проходить по річці Шкумбіні. В Музеї на Охридському озері є близько десятка облаштованих будиночків з традиційними солом'яними дахами. Всередині будинків все виглядає приблизно так само, як виглядало і в доісторичні часи. Розміститися можна на березі озера в м.Поградец.

Круті місця в Африці – Гана

Ганське узбережжя Атлантичного океану, здавалося б, не назвеш мальовничим та і пляжі тут не найкращі. Але в Західну Африку потрібно їхати дивитися на людей і їх життєвий уклад, який просто застиг у часі.

В Гану приїжджають, аби познайомитися з людьми, побачити їхнє життя, доторкнутися до їхньої стародавньої культури і традицій, які для сучасної людини зовсім незвичні, незрозумілі, і залишають неймовірні враження.

Наприклад, мавпа тут вважається священною твариною, яку не можна ображати, а їх в тутешніх місцях – видимо-невидимо. Тут практично будь-яку людину можна звинуватити в чаклунстві: якщо щось сталося, то значить, що хтось наворожив. А розібратися у всьому може тільки старійшина.

Крім вивчення устрою місцевих жителів, в яких збереглася самобутня культура древнього ганського народу, можна поїздити по містах і оглянути замки, які збереглися з колоніальних часів.

Пам'ятки Північної Америки – штат Орегон

Ландшафти штату Орегон вражають різноманітністю: високі гори, вкриті хвойними лісами, зелені долини, могутні ріки, жовті пустелі, вулканічні плато і дуже багато озер. З-за різноманітності рельєфу і перепаду висот клімат у цій місцевості всюди різний: всередині штату – посушливий, на узбережжі – помірно вологий.

На березі океану безперервні дощі, а в районі пустель – рідкісне явище. Одна з визначних пам'яток штату Орегона – це Національний парк озера Крейтер (741 км2).

На його території, на висоті 2400 метрів над рівнем моря, знаходиться згаслий вулкан Маунт-Мазама, в якому утворилося озеро Крейтер – найглибше в США.

Наймасштабніше місто штату – Портленд або "Місто троянд" – це красиве місто з лісами, вулканами, річкою і яскравим історичним центром.

Що подивитися в Боснії і Герцеговині – Благай

Багато хто навіть не підозрює, що можна побачити в маленькому старовинному місті Благай. Навколо середземноморські гранати, інжир, олеандри, кіпариси. І неймовірно цікаві культурні цінності: залишки іллірійських фортець і римських споруд.

Над містом є фортеця – старий форт (Стафан град). У шістнадцятому столітті тут був побудований монастир, а на сьогоднішній день на території монастиря все облаштовано для мандрівників: красиві місця заставлені столиками кафе і ресторанів.

Але будучи культурно-історичним пам'ятником, місце залишилося також і релігійним об'єктом, тому далі внутрішнього двору можна входити тільки з покритою головою і з довгими рукавами. Місце тут незвичайне, красиве і досить тихе.

Куди відправитися в Ємені – острів Сокотра

Острів Сокотра – це одне з рідкісних місць на Землі. Сокотра стала своєрідним Ноєвим ковчегом для багатьох представників флори і фауни природним заповідником для тих видів, які були приречені зникнути. На сході і в центрі острова переважають гірські долини, які представляють собою зелені оазиси. Круті схили нависають прямо над рівнинним узбережжям або над океаном.

Увагу привертають дуже незвичайні рослини, наприклад, "пустельна троянда", яка тут гігантських розмірів, але усипана ніжними яскраво-рожевими квітами, унікальне Драконове дерево тощо. Птахи, яких немає більше ніде на Землі: наприклад, довгохвостий шпак або сокотранська нектарниця, кашалоти і інші унікальні тварини.

Одним словом, буде кому і чому захоплюватися! Щоб дістатися до Сокотра, необхідно прилетіти в столицю Ємену – м.Сану і на літаку місцевої авіакомпанії попрямувати в Хадибу.

У місті можна поселитися в готелі або взяти в оренду обладнання для кемпінгу.

Що відвідати в Португалії – річку Дору в Порту

Одне з наймальовничіших місць Португалії – це долина річки Дору, протяжність якої становить 200 км. Це красиві тераси схилів, річкові міста, чудові лісові пейзажі, виноградники, а також стародавні монастирі і замки.

Якщо не брати до уваги вирощування винограду та виробництво вина, регіон Дору визнаний одним з найкрасивіших у світі. Порто – головне його місто і один з найстаріших європейських населених центрів.

Оглянути розкішну долину річки можна як на паромі, так і на поїзді, вирушивши з Порто.

Варто враховувати той факт, що залізна дорога проходить уздовж річки Дору, тому з вікна можна добре розгледіти красиві види місцевості, а також виноградники. До речі, в долині дуже популярний агротуризм, так що при бажанні можна поселитися на винограднику, як в готелі, і навіть взяти участь у зборі врожаю.

Куди поїхати в Таїланді – Північ Таїланду

Менш туристичний, але не менш цікавий – це Північ Таїланду зі столицею Чіанг Май. З його чистим гірським повітрям, мальовничою природою, прекрасними водоспадами, храмами і термальними джерелами.

З визначних пам'яток варто оглянути королівську віллу Дої Тунг і сад квітів Має Фа, печери Чіанг Дао, Білий храм і зоопарк в Чіанг Маї. Ботанічний сад королеви Сірикіт, який знаходиться в горах, і ферму орхідей, що поруч з садом, і багато інших цікавих місць.

Рекомендується подорожувати автомобілем, так як дороги в північному Таїланді непогані і з відмінною розміткою, тому можна оглянути значно більше мальовничих місць. Але також є можливість пересуватися і на громадському транспорті.

Незвичні місця для подорожей – Польоти в космос

Найбільш незвичне місце для подорожі – це космос! Це такий вид туризму, коли людині надається можливість виходу на орбіту Землі і в космос.

Це захоплююча пригода поки доступна виключно багатим людям, яким, звичайно ж, дозволяє здоров'я. Вартість квитка за один політ складає сотні тисяч доларів, а підготовка займає тривалий час.

На даний момент космічний туризм являє собою галузь, що розвивається, та туроператорів, що працюють з Космосом, поки одиниці.

Надалі ця галузь може включати розміщення готелів на орбіті Землі, польоти на Місяць і вихід у відкритий космос у скафандрі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *