Щоб почистити ванну не треба терти її щосили, знаємо як це зробити набагато простіше

Сьогодні розповімо про те, як відмити сильно забруднену ванну. Для цього ми спочатку вирушимо на кухню. Адже всі інгредієнти для саморобного засобу можна знайти на кухні, інформує Ukr.Media.

Щоб приготувати засіб для чищення, потрібно підготувати столовий оцет 9-відсотковий, засіб для миття посуду, лимонну кислоту.

  • Далі беремо миску, де змішуватимемо всі інгредієнти. Наливаємо в миску столову ложку засобу для миття посуду, до нього додаємо 2 столові ложки оцту та 1 чайну ложку лимонної кислоти.

  • Все ретельно перемішуємо до розчинення лимонної кислоти. Після цього можна починати чистити ванну.

Важливо. Працювати необхідно у рукавичках!

Потрібно взяти губку і добре спінити склад.

  • За рахунок того, що в ньому є засіб для миття посуду, добре піниться. Далі за допомогою губки наносимо його на всі забруднені місця. Особливу увагу приділяємо застарілим плямам.

  • Як нанесли засіб, залиште його хвилин на 10. Якщо забруднення дуже сильні, є іржаві підтікання, то час можна збільшити до 15-20 хвилин.

  • Після цього починаємо змивати піну з ванни. У процесі дуже цікаво спостерігати, як забруднення самі ніби розповзаються і зникають.

  • А коли ви все змиєте, то побачите, що ванна стала просто білою. Ми витратили трохи часу та зусиль, використали найдоступніші засоби та отримали чудовий результат.

Зверніть увагу. Засіб агресивний, тому дуже часто його не використовуйте. Чи не частіше 2 разів на місяць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *