Не лише господарське мило: алергікам розповіли про якісні замінники прального порошку

Останнім часом алергія стала справжньою бідою для багатьох людей. Це реакція організму не тільки на якісь продукти, а й на речовини, які людина не вживає в їжу. Одна з найпоширеніших причин алергії — пральний порошок. Тут шкіра реагує на фосфати, поверхнево-активні речовини, фарбувальні добавки, а також ароматизатори, інформує Ukr.Media.

Організм може відповідати на подразник по-різному: свербіж шкіри, ерозія, висипання, почервоніння, задушливий кашель чи чхання, інколи доходить і до задухи з набряками.

Незважаючи на проблему, прати все одно доводиться — і не завжди в машинці. Звісно, можуть врятувати рукавички, але не виключено, що склад затече в них, тоді буде ще гірше.

Є гіпоалергенні порошки, але це зовсім не означає, що виробник виключив усі небезпечні для алергіка речовини. У цьому разі ймовірність виникнення реакції знижується, але це не говорить про те, що її не буде зовсім.

Що можна використовувати для прання алергікам:

  • господарське мило — як для ручного прання, так і для машинного (у другому випадку шматок потрібно пропустити через тертку);
  • мильні горіхи, які роблять із натуральних засобів;
  • гірчичний порошок — для делікатних і вовняних матеріалів;
  • сіль — добре видаляє плями із ситцю, бавовни та льону;
  • мильний корінь — виводить забруднення з вовни та шовку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *