Гарний спосіб, як легко видалити весь багаторічний прилиплий бруд з будь-яких решіток на кухні

Найбільше задоволення вранці зайти на кухню і не побачити там брудний посуд, забризкану плиту, крихти на столі та інший кошмар. Тому з вечора краще все прибрати, а вранці заварити філіжанку кави і насолодитися моментом, інформує Ukr.Media.

Добре, коли все блищить від чистоти. Але коли готуєш їжу для всієї родини, та ще дуже швидко і по двічі, тричі на день, то неминуче не встигаєш ретельно вимити і багато предметів залишаються забруднені, хоч це видно тільки вам.

На кухні є предмети, які вимити особливо важко, практично неможливо без застосування праці, це решітка на плиті, в духовці, витяжці та вентиляції.

Бруд упереміж із жиром пресується і прилипає надовго, нічим не віддереш.

Якщо решітку від витяжки можна проварити у виварці, то решітки від плити та духовки мають великий розмір і не влазять у каструлю.

Але є класний спосіб, як легко видалити налиплий бруд з решітки легко і без особливих зусиль і засіб для чищення звичайнісінький.

Ось цей спосіб робити його краще на ніч.

  • У ванну на дно постелити старий рушник і покласти на нього решітку. Налити гарячу воду з крана, щоб метал був повністю покритий водою.

  • Насипати найдешевший порошок для прання півсклянки або засіб для миття посуду.

  • Всю цю справу залишити відкисати на ніч.

  • Вранці весь нагар і жир розм'якшиться, набухне, збільшиться в розмірі і побіліє. Може в деяких місцях відшаруватись.

  • Тепер дуже легко зняти цей бруд. Можна скористатися старим ножем. Потім дочищаємо жорсткою щіткою для барбекю чи металевою сіткою. Бруд очищається на очах, можна для прискорення макати щітку в густий розчин соди та засобу для миття посуду.

  • Решітки стають чистими, як у перший день покупки. Якщо це дуже товстий шар і де-не-де залишився нагар можна повторити процедуру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *