Трихологи дали рекомендації щодо правильного підбору засобів для різних типів волосся

Кожна дівчина бажає, щоб її волосся мало ідеальний вигляд. У цьому допомагають різні косметичні засоби. Однак до їхнього вибору слід підходити правильно. Про те, які існують типи волосся та як за кожним із них доглядати, розповіли лікарі-трихологи, інформує Ukr.Media.

Експерти одразу виокремили три основні типи волосся: нормальне, жирне та сухе. Існують і підтипи, серед них — тонке, кучеряве та фарбоване. І для кожного важливо підібрати правильний догляд, зазначили фахівці.

Так, для тонкого волосся слід підібрати шампунь і кондиціонери легкої текстури, які не обтяжують і надають гарного об'єму.

Фарбоване волосся ж більш пористе і тому має пошкоджену структуру. Для нього можна використовувати маски з гіалуроновою кислотою, пантенолом або іншими зволожувальними речовинами. Також буде корисно застосувати олію жожоба, виноградних кісточок, кокоса або оливи.

Жирному волоссю допоможе шампунь глибокого очищення. Його потрібно використовувати всього раз на один-два тижні. Такий шампунь містить, як правило, саліцилові кислоти, які добре очищають верхній роговий шар і прибирають надлишки сала.

Крім того, експерти рекомендують для пошкодженого волосся, для тонкого, для кучерявого волосся не використовувати надто часто випрямляч або фен із гарячим потоком повітря. Але якщо ж є така необхідність, то обов'язково наносьте на стрижні волосся термозахист.

Трихологи зазначили, що важливо правильно розчісувати волосся. Робити це потрібно, коли голова суха.

Крім правильного догляду за волоссям, експерти рекомендують у раціон додавати вітаміни, жири, білки. Це допоможе зробити ваше волосся красивим і здоровим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *