Такий одяг видає низьку самооцінку: скоріше оновіть гардероб

Повсякденний гардероб свідчить не лише про наявність (чи відсутність) смаку, а й про стан самооцінки його власника. Іноді за тим, який вигляд має людина, можна визначити, наскільки вона впевнена в собі. Експерти в галузі моди назвали п'ять речей у гардеробі, які видають низьку самооцінку, інформує Ukr.Media.

Екстремальний оверсайз

Як правило, бажання загубитися в занадто об'ємних речах відчувають люди з внутрішніми комплексами. Далеко не завжди причиною цієї потреби стають проблеми з фігурою. Навіть у модному оверсайзі завжди можна знайти ідеальний баланс, наприклад, поєднувати занадто об'ємні штани з обтислим кроп-топом. Якщо ж ви почуваєтеся комфортно тільки тоді, коли одягаєтеся у вільні речі з ніг до голови, то, ймовірно, не можете похвалитися впевненістю в собі.

Занадто відверті речі

Той факт, що відверті речі часто обирають невпевнені в собі люди, звучить безглуздо, але саме таким є реальний стан справ. Занадто відверте вбрання нерідко вважають за краще носити ті, хто має проблеми із самооцінкою, намагаючись заховати свій головний комплекс за екстремальними декольте, прозорими тканинами й мініспідницями. Якщо жінка носить подібні речі в повсякденному житті і без святкового приводу, вона з великою ймовірністю намагається замаскувати певні комплекси.

Все чорне

Безперечно, цей тренд зараз у моді, але, як то кажуть, усе має бути в міру. Люди, які відчувають любов до чорних речей у будь-якій ситуації, мають проблеми із самооцінкою. Так уже влаштована людська психологія: подібна колірна гама дає нам змогу сховатися в натовпі та бути непомітними. Повністю чорний лук є стильним і ефектним рішенням, але тільки в тому разі, якщо не вдаватися до нього сім днів на тиждень.

Кричущий одяг

Помітні й кричущі речі також свідчать про те, що людина намагається замаскувати свою невпевненість. Цей прийом у психології називається компенсацією. За яскравим і квітчастим одягом ми намагаємося заховати нерішучість, вибудовуючи бар'єр між собою і навколишнім світом. Таким чином, люди з подібними вподобаннями в гардеробі тільки здаються нам екстравагантними і сміливими, тоді як на ділі їм варто попрацювати над своєю самооцінкою. Що яскравіше буяння фарб і принтів у гардеробі, то очевидніше те, що ви намагаєтеся позбутися природної боязкості та скутості.

Спортивний одяг

Спортивні костюми створені для конкретних заходів. В інших випадках таке вбрання на вулицях міста має безглуздий вигляд. Якщо ви звикли відвідувати магазини і кафе в подібному стилі, то явно не відрізняєтеся високою самооцінкою. Зазвичай ми намагаємося обдурити самих себе, говорячи про комфорт, але в цьому і полягає вся проблема. Люди, які почуваються зручно тільки в спортивному одязі, в глибині душі завжди відчувають невпевненість, тому намагаються внутрішньо розслабитися за рахунок певних речей. Тут можна вставити слово і про стоптані та заношені кросівки, які додаються до костюма.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *