Способи, які допоможуть відрізнити справжню брендову сумку від підробки

Брендова сумка є заповітною мрією багатьох модниць. Купуючи модний бренд, покупниця хоче бути впевненою в тому, що витрачає велику грошову суму не на підробку. Купити оригінал можна, знаючи основні відмінності якісної брендової речі.

Вивчення якості рядків

Дорогий аксесуар від відомих брендів відрізняють ідеально рівні рядки і відсутність ниток, що стирчать. В основному дизайнерські сумочки шиють вручну — це і обумовлює найвищу якість товару. Майстри підробки не настільки педантичні у виробництві. Якість рядків у імітації під бренд залишить бажати кращого. Однак деякі підробки мають досить якісний шов, але це стосується тільки лицьового боку, інформує Ukr.Media.

Обстеження фурнітури

Слід переконатися перед покупкою дорогої дамської сумочки відомого бренду в тому, що виріб, який купується не є контрафактним. У цьому допоможе огляд фурнітури. Особливу увагу приділяють тому, як вшита блискавка і встановлені заклепки. У якісного виробу всі кнопки і заклепки закріплені щільно і обережно, фурнітура позначена фірмовим маркуванням. На підробці ж можна виявити металеві деталі, які облізли або окислилися, фурнітура на контрафактному товарі може бути виконана з пластика.

Фірмовий логотип

Підробки частенько грішать нарочито великими і кричущими лейблами і тканинами з назвою торгової марки. У якісної речі логотипи малопомітні. Виробник, зазвичай, намагається розташувати їх з вивороту сумки. Вони можуть бути виконані у вигляді тиснення або пресування на шкірі.

Нанесений серійний номер

Аксесуари, які виготовив модний будинок, обов'язково оснащені серійним номером. Стікер з таким кодом повинен бути віддрукований так, щоб його не можна було видалити або пошкодити. Контрафактний товар не має такого номера, або стікер з ним видрукуваний неякісно. Персональний серійним номер сумочки допоможе дізнатися, коли і де була випущена або продана люксова річ. Деякі бренди оснащують свої сумки потайним безбарвним клеймом.

Якість шкіри

Підроблені сумочки, зазвичай, зроблені з грубої і неякісної шкіри. На ній залишаються заломи і тріщини. Якщо понюхати підробку, то можна відчути неприємний хімічний запах.

Брендова річ м'яка і приємна на дотик

Шкіра, що застосовується у виробництві якісної сумочки, має тонку вичинку, відрізняється однорідністю текстури і рівномірним забарвленням. Якщо зім'яти люксовий аксесуар, то він швидко поверне форму, на ньому не утворюються заломи.

Підкладковий матеріал

Купуючи дорогу сумку, варто вивчити її підкладку. Підпільний виробник економить не лише на фурнітурі, але і на підкладці. У контрафактному виробі застосовують дешевий матеріал. Якість швів на підкладці підробленої сумочки теж залишає бажати кращого. Модні будинки шиють свої вироби якісно.

Рівномірність забарвлення

Якість фарбування шкіри на сумочці допоможе обчислити підробку. Контрафактний аксесуар буде пофарбований нерівномірно. Особливо це помітно на стиках.

Купуючи дорогу брендову сумочку, слід звертати увагу на всі деталі. Ретельне вивчення товару допоможе уникнути придбання підробки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *