Помилки у макіяжі брів для жінок після 50 років

Стратегії омолодження обличчя криються не тільки в майстерно підібраній зачісці або модному вбранні, а й у тонких деталях, таких як брови. З їхньою допомогою можна як прикрасити, так і передчасно зістарити вигляд. Розберімося, яких помилок із бровами краще уникати, особливо жінкам після 50 років, інформує Ukr.Media.

Які брови не підходять жінкам після 50 років

 • Надмірно тонкі брови. Тонкі брови, які були популярні у 90-х, сьогодні виглядають неактуально і, що важливіше, можуть надавати обличчю втомленого та старіючого вигляду. Краще вибирати більш природну форму і щільність, щоб підкреслити риси обличчя та додати свіжості вигляду.
 • Невідповідний відтінок. Використовуючи олівець для брів або тіні, важливо вибирати відтінок на один тон світліше, ніж ваш природний колір. Дуже темні брови можуть відчутно додати зайві роки і позбавити обличчя природності. Також важливо наносити короткі, м'які штрихи для створення природного вигляду.
 • Сивина на бровах. Сивина на бровах може видати вік. Використовуйте спеціальні гелі або барвники, щоб приховати її та підтримувати молодий вигляд.
 • Витончені брови. З віком брови можуть ставати менш щільними та тонкими. Це може надавати обличчю додаткові роки. Використовуйте гелі для брів, щоб заповнити ділянки з рідкими волосками та підтримувати природний об'єм.
 • Правильно підібрані та доглянуті брови можуть зробити обличчя молодшим і виразнішим. Уникайте перелічених вище помилок, і ваш вигляд буде радувати вас свіжістю та природною красою.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *