Помилки під час приймання душу, які є небезпечними для шкіри та волосся

Що може бути простіше, ніж прийняти душ вранці та ввечері — ставайте під струмені, що бадьорять або зігрівають, і насолоджуйтеся. Але є низка нюансів, інформує Ukr.Media.

Прийняття душу — це рутина, дія, яку ми здійснюємо майже на автоматі, а тому часто навіть не замислюємося про те, а чи правильно ми все робимо? Виявляється, справді є низка звичок, які насправді небезпечні для шкіри та волосся. Розповідаємо вам про ці поширені помилки.

Ви підставляєте обличчя струменям води

Це, звісно, вірний спосіб прокинутися або, навпаки, змити з себе стрес дня, але річ у тім, що шкірі під час цього процесу зовсім не радісно, на відміну від вас. Душовий струмінь відносно жорсткий — принаймні, для чутливої шкіри обличчя. Якщо ви ще й боретеся з недосконалостями, то маєте знати, що тиск струменя може стимулювати вироблення шкірного сала.

Рішення: краще мийте обличчя звичним способом окремо після душу.

Ви приймаєте занадто гарячий душ

Ви з тих, хто вважає, що тільки коли навколо вже клубочиться пара, тоді температура душу правильна? Киньте цю звичку! Якщо температура води занадто висока, то це призводить до висушування шкіри, а в перспективі і до її пошкодження.

Рішення: зранку корисніше приймати прохолодний душ, який стимулює кровообіг. А ось увечері можна прийняти теплий — він допоможе організму заспокоїтися перед сном. Але все-таки стежте за температурою.

Ви миєте волосся щодня

Якщо ви вже в душі, то чому б не помити заодно і голову? На жаль, це помилка. Звісно, суперечка про те, чи можна мити волосся щодня, за напруженням пристрастей уже сягнула вічних дискусій про те, на чому ж треба готувати окрошку, але факт залишається фактом: часте миття сушить шкіру голови та сприяє ламкості волосся, а користі від цього, як розумієте, мало.

Рішення: якщо ваше волосся потребує частого миття, оскільки швидко стає жирним, краще періодично використовувати сухий шампунь, щоб мити голову не частіше, ніж раз на три дні. Виняток: якщо у вас алергія, то без вимивання пилку перед сном не обійтися, щоб прокинутися без набряклих очей, але тут буде достатньо промити волосся простою прохолодною водою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *