“Омолоджує погляд”: Легкий спосіб пофарбувати міжвійку, про який мало хто знає

Перш за все, давайте розберемося, що таке міжвійка, для чого вона потрібна і де вона знаходиться, інформує Ukr.Media.

З назви має бути зрозуміло, що міжвійка знаходиться між віями, але багато хто плутає і фарбує лише верхню слизову або шкіру над віями. Отже, нам потрібно пофарбувати міжвійковий простір, а саме шкіру, що знаходиться у коренів вій.

Для чого фарбувати міжвійковий простір

Тут все просто: пофарбована міжвійка робить погляд глибшим, а вії — густішими. Якщо ви фарбуєте стрілки, міжвійка обов'язково має бути присутньою у вашому макіяжі, щоб стрілка виглядала цілісною без просвітів, які здешевлять образ і зроблять макіяж неохайним.

Спробуйте! І ви особисто переконаєтеся в тому, як зміниться ваш погляд: він одразу стає більш грайливим навіть без туші, а з пофарбованими віями ви вразите всіх наповал.

Легкий спосіб пофарбувати міжвійку

Для цього способу потрібно використовувати гелеву чорну підводку.

Міжвійка промальовується за лічені секунди. І що найважливіше — такий спосіб підходить для чутливих очей: ввечері вони не будуть боліти, сльозитимуться, і капіляри не лопнуть.

Нам знадобляться гелева підводка і скошений пензлик. Якщо у вас є пензлик з рівним прямим зрізом, то можете використовувати його.

Набираємо підводку на пензлик, знімаємо зайве на руку, дивимося вгору і прикладаємо пензлик до міжвійкового простору.

Водити туди-сюди не слід, лише як би припечатуємо підводку. Якщо на початку буде незручно фарбувати, можете другою рукою трохи підняти верхнє повіко, тоді буде видно куди прикладати пензлик.

Промальовуємо таким чином від зовнішнього кутка до внутрішнього. Внутрішній куток більш чутливий, буде трохи лоскотно, але потім ви звикнете.

Якщо ваш макіяж передбачає прорисовування нижньої слизової олівцем кайал у кольорі міжвій, то можна так само пофарбувати верхню слизову.

Якщо ви вирішили залишити слизову нижнього повіка чистою, то профарбовувати верхню не рекомендуємо, бо це буде некрасиво. І знову ж таки це здешевить образ.

Навіть найстійкіші олівці потечуть на слизовій, з цим ви нічого не зробите, і навіть витирати ватною паличкою слизову вам не допоможе, бо через секунду повіко знову буде вологим. А якщо якась ворсинка з ватної палички потрапить в око, то взагалі пиши пропало.

Так що геть зайві танці з бубнами, нам би щось легше і швидше.

Хочемо ще раз зазначити, що такий спосіб відмінно підійде людям з чутливими очима. Підводкою ми не водимо пензлем туди-сюди, і на відміну від тіней вона не обсипається, очі не сльозяться, не червоніють і не болять після макіяжу.

З плюсів такого способу хочемо відзначити швидкість нанесення, стійкість, підводка спокійно протримається весь день. Її можна нашаровувати, якщо ви хочете зробити міжвії насиченішими і більшими.

Якщо ви хочете зробити більш насичену лінію, або у вас дуже густі вії, можна таким же способом пройтися і над віями.

Не обов'язково використовувати саме чорну підводку, можна спокійно підводити і коричневою. Вона хоч і робить погляд виразним, але на відміну від чорного виходить м'яко. Можна і той і інший колір, залежить від настрою і макіяжу.

Для денного макіяжу використовуйте коричневий, а для вечірнього — чорний.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *