Один чи два: скільки насправді разів потрібно намилювати голову, щоб очистити волосся

У 2000-х фахівцями з волосся стала активно впроваджуватися думка, що голову за один похід у душ треба мити шампунем двічі. Нібито так можна досягти кращого ефекту від процедури. Думки з цього приводу розділилися — частина людей вважала, що це маркетинговий хід, щоб люди більше витрачали шампунь і частіше купували його. Однак трихологи пояснюють, що подвійне миття голови — не міф: такий підхід дійсно дозволяє якісніше доглядати волосся і шкіру голови, проте підходить він не всім. У подробицях того, як правильно мити голову, читайте в статі, інформує Ukr.Media.

Навіщо мити голову двічі?

Подвійне миття, як система глибокого очищення: вперше засіб допомагає змити сальний секрет, пил, що скупився, мертві частинки шкіри голови, засоби для укладання, а в другий — допомагає доочистити шкіру голови й створити благодатний ґрунт для нанесення догляду.

Кому не потрібно мити голову двічі?

Чим частіше людина миє голову, тим менша необхідність двічі промивати волосся шампунем. Наприклад, при щоденному митті шкіра голови просто не встигає забруднитись, а якщо людина робить це двічі на тиждень, то краще наносити шампунь двічі. Важливо не переборщити із засобом: для повтору потрібно використовувати половину менше засобу.

Як часто потрібно мити голову?

Відповідно до рекомендацій експертів, частота миття волосся залежить від індивідуальних особливостей людини, тобто робити це потрібно, якщо вимагає шкіра голови. Зазвичай, якщо шкіра жирна, достатньо 2-3 рази на тиждень, а якщо суха — 1-2 рази. Надмірно часте миття волосся може призвести до сухості, підвищеного утворення відмерлих частинок шкіри голови та ламкості волосся. Експерти не рекомендують робити перерви в митті волосся і голови більше ніж у три дні — шкірне сало, що накопичилося за цей час, може навіть призвести до запалення. Крім того, як нагадують фахівці, миття голови — гігієнічна процедура, а не лише естетична. Підтримувати чистоту волосся важливо для запобігання таким захворюванням, як педикульоз та мікроспорія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *