Маленькі хитрощі з тушшю, які зроблять очі великі і красиві без тіней

Об'ємні пухнасті вії — мрія будь-якої жінки. Але щоб досягти її, знадобиться не одна лише туш. Розповідаємо про 7 способів нафарбувати вії, щоб вони здавалися густішими, а очі — більшими.

Взяти туш з щетинками одного розміру

Щоб домогтися максимального обсягу вій, вибирайте туш, де щіточка має щетинки одного розміру. Ворс однакової довжини дозволить розподілити засіб більш рівномірно, а також зробить вії більш щільними по всій довжині, інформує Ukr.Media.

Щіточки з різною довжиною ворсу не дадуть такого ефекту. Якщо у ворсу форма конуса, то вона більше підходить для подовження, а форма зигзаг — для підкручування.

Фарбувати вії двічі

Найпростіший спосіб домогтися обсягу на очах — фарбувати вії у два шари. Хитрість в тому, щоб спочатку добре фарбувати їх в один раз, почекати кілька хвилин і лише після цього приступати до другого етапу фарбування. Це важливо, бо якщо нанести другий шар на ще невисохлий перший, то щіточка просто зніме незастиглу фарбу, і максимального обсягу досягти не вдасться.

Припудрити вії перед другим фарбуванням

Ще один лайфхак для створення ефекту об'ємних вій — припудрити вії перед нанесенням другого шару туші. Для цього підійде як розсипчаста пудра для обличчя, так і звичайна мука або навіть дитяча присипка. Всі ці засоби мають невагому структуру, яка добре зчіплюється з тушшю, але при цьому лягає майже невидимим шаром.

Отже, що потрібно робити? Нанесіть пудру на перший шар туші, а потім зафіксуйте її другим шаром. Вії будуть виглядати удвічі густішими. А якщо повторити процедуру, то можна домогтися лялькового обсягу.

Фарбувати вії вібруючими рухами

Щоб зробити вії об'ємними, спробуйте наносити туш не плавними рухами, а вібруючими. Дрібні коливання з боку в бік дозволять залишити на віях максимально товстий шар туші. І завдяки цьому вони будуть виглядати більш густими.

Використовувати два кольори туші

Щоб вії виглядали об'ємними, а очі розкритими, використовуйте дві туші різних кольорів одночасно. Спочатку нанесіть звичайну чорну туш першим шаром, а для другого шару використовуйте будь-яку кольорову. Таке нашарування додасть віям додатковий обсяг, у тому числі за рахунок гри кольорів. А якщо на тлі кольорових вій будуть проглядатися дрібні ділянки непрофарбованого чорного, це створить ефект легкого серпанку.

Наносити гель для вій під туш

Прозорий гель для вій також можна використовувати для створення обсягу. Для цього нанесіть засіб по всій довжині перед фарбуванням і дайте йому підсохнути. Наступним шаром розподіліть звичайну туш. Гель створить додатковий потовщуючий шар на віях, за рахунок чого вони будуть виглядати густішими.

Спочатку нафарбувати кінчики, потім все інше

Ще один варіант, як домогтися об'ємного ефекту на віях — фарбувати їх у зворотному порядку. Для цього спочатку нанесіть туш на кінчики і дайте засобу підсохнути. А потім фарбуйте вії, як зазвичай, по всій довжині. В цьому випадку більше обсягу буде саме на кінцях, які завжди більш помітні, ніж прикоренева частина.

Щоб зробити вії пишними і густими, необов'язково їх нарощувати. Є прості і перевірені способи, які дозволять збільшити обсяг вдома без чиєїсь допомоги. Для цього вам знадобляться звичайна мука, прозорий гель для вій і туш ще одного кольору — не чорного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *