Які процедури для обличчя краще підходять для весняного догляду

Настала весна, нехай поки і боязка, і тиха, а значить, зараз саме час оцінити свої засоби по догляду за шкірою і перейти на весняну б'юті-рутину, інформує Ukr.Media.

У холодні зимові місяці шкіра стає більш сухою, недостатньо зволоженою та грубою за текстурою, частково через те, що низькі температури та центральне опалення позбавляють її природних ліпідів та вологи. Весна приносить теплішу погоду, можливо, підвищену вологість, довгі дні та сонячне світло, тож і догляд має стати іншим.

Перейдіть на легші формули та текстури

У теплу пору року у шкірі виробляється більше природних ліпідів, які допомагають їй зберігати вологу, тому потреба у більш насичених засобах знижується. Весняним варіантом б'юті-рутини може стати вибір на користь м'якіших або легших засобів, що очищають, сироваток і зволожуючих кремів — наприклад, гелеподібних. Легкі текстури відчуваються на шкірі комфортніше.

Продовжуйте відлущування

Можливо, після зими ваша шкіра стала сухішою і грубішою, тому глибоке відлущування на початку весни допоможе видалити поверхневий шар старих клітин, щоб обличчя набуло свіжого сяючого кольору.
Ви можете піти в салон або спа-центр і побавити себе професійним органічним пілінгом, який відлущить і оновить епідерміс, а можете використовувати маски, що відлущують, і пілінги в домашніх умовах. Не забувайте використовувати сонцезахисні засоби після ексфоліантів, щоб переконатися, що ваша шкіра надійно захищена від ультрафіолетового випромінювання.

Готуйтеся до висипів та запалень

Ми часто зауважуємо, що зі зміною сезону змінюється і стан нашої шкіри. Коли ми переходимо від зими до весни, ці зміни можуть містити більш часті запалення та роздратування.

У міру потепління шкіра починає виробляти більше ліпідів (по суті, олії) та потіти, що може призвести до появи нових висипів. Ще однією причиною появи висипів може стати додавання хімічних засобів із SPF до нашої весняної б'юті-рутини. Вони часто створюють на шкірі плівку, яка затримує тепло, піт і жир і закупорює пори.

Переконайтеся, що ви включили в щоденний ритуал очищення двічі на день і м'яке відлущування 2-3 рази на тиждень. 1-2 рази на тиждень можна робити маску для обличчя, і обов'язково використовуйте мінеральні SPF-продукти з діоксидом титану та оксиду замість хімічних санскринів.

Перегляньте декоративну косметику

Як і у випадку з весняним доглядом за шкірою, ви можете звернути увагу на тональні засоби на водній основі та мінеральні пудри, які також можуть містити захист SPF. Подивіться на терміни придатності вашої косметики і перевірте, чи не прострочена якась із них, якщо так, то викиньте її, адже косметика може стати ідеальним місцем для бактерій.

Ще одна відмінна порада для весняної шкіри — добре вимийте всі пензлі для макіяжу, хоча це має відбуватися регулярно, гарне весняне прибирання ніколи нікому не зашкодить!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *