Як правильно користуватися засобами для відновлення пошкодженого волосся

Маски, спреї, сироватки, олії та інші засоби для відновлення пошкодженого волосся, що представлені в широкому асортименті в мас-маркеті, досить ефективні, кажуть лікарі-трихологи, інформує Ukr.Media.

Але важливо застосовувати їх згідно з показаннями й строго за інструкцією: наприклад, маску наносять одразу після миття волосся і видалення води рушником. Немає потреби тримати маску довше 5 хвилин — це не поліпшить результат, а, навпаки, призведе до надмірного розкриття лусочок кутикули.

Спреї зволожують не так інтенсивно, як сироватки, але більше підходять для схильного до жирності волосся. Знову-таки, дотримуйтеся інструкції та не змішуйте засоби різних виробників.

Олія — досить специфічний продукт догляду за волоссям. У чистому вигляді використовується рідко і наноситься тільки на кінчики сухого і пошкодженого волосся. На шкіру голови олії в чистому вигляді наносити небажано — це може призводити до посилення жирності волосся, свербіння, висипань. Краще використовувати засоби брендів, які називаються олією, але мають у складі тільки частину олій, наносити їх можна на кінчики в невеликій кількості.

Для стимуляції росту волосся застосовуються сироватки, піни, які спрямовані на подовження фази анагена (росту) волосини й пробудження цибулин, що перебувають у фазі спокою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *