Як легко оформити брови жінкам 50+ — повторити зможе кожна

Але чим більше жінці років — тим складніше виглядати на всі сто — от взяти навіть брови — коли жінка молода — в неї і так вони чудові та густі, але з часом брови рідшають та світліють. Не впадайте у відчай, адже є дуже простий спосіб зробити брови гарними та доглянутими і навіть у салон йти не треба, інформує Ukr.Media.

Давайте спочатку підійдемо з вами до дзеркала і подивимося на себе. Спочатку ви можете не побачити, що є перещипи або якісь недоліки. Щоб їх побачити, візьміть лінійку чи олівець. Що ви візьмете — не має значення, головне, щоб предмет був прямим.

Є три основні лінії, якими можна визначити, що ж з нашими бровами не так. Ці лінії показані на фото нижче. Коли перевірятимете на собі, можна зробити в потрібних місцях невеликі позначки, наприклад, світлим олівцем.

Перша лінія визначає правильний початок брови безпосередньо на вашому обличчі, щоб все було гармонійно. Для того, щоб правильно визначити початок, прикладіть лінійку до місця, де закінчується кінчик і починається крило носа, як показано на фото.

Якщо ваші волоски виходять за цю лінію до міжбрівного простору, зайві волоски можна прибрати пінцетом. Якщо вам, навпаки, не вистачає волосків, то відкладаємо пінцет, відрощуємо цю зону, а поки що приховуємо все макіяжем.

Друга лінія визначає точку зламу брови. Вона починається із зони крил носа.

Третя лінія допоможе визначити довжину брови та дізнатися, де має закінчуватися кінчик. Починається вона також від крил носа.

Отже, ми визначили, де наша брова починається, а де закінчується, тепер переходимо до оформлення.

Найкраще оформлювати брови тінями без олівця чи лайнера. Тіні — найлегший продукт для оформлення вікових брів. Тому що часто у жінок у віці вже псується зір і виводити якісь чіткі лінії стає важче.

Почніть оформляти з проведення тінями рівної лінії під бровою: від головки до точки зламу. Не продовжуйте її на кінчику, щоб брови були більш натуральними.

Після того, як провели лінію, заповніть тінями місце, де брови були перещипані.

Якщо у вас сильно перещипані брови, можна опустити цю лінію на 1 мм, тим самим роблячи їх трішки ширше. Більше відступати від волосків не радимо, бо буде помітно і неприродньо.

На початок, кінчик і верхню частину брови тіні наносяться по напрямку зростання волосків, як би додаючи нові. Не прагніть повністю забити брови тінями, тому що так буде більш природний ефект.

Після того, як оформили брови тінями — обов'язково прочісуйте їх щіточкою, щоб розтушувати кордони та домогтися ще більшої натуральності.

Після оформлення пройдіться гелем для брів. Можна використовувати як прозорий гель, так і під колір волосків. Волоски укладайте за напрямком зростання, на початку брови трохи вгору, а решту, трохи відводячи в діагональ.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *