Як гарно виглядати на фото: одяг, макіяж, позування

Ви — з тих, хто не любить фотографуватися, тому що результат не радує? У цій статті ми доведемо вам, що фотогенічними не народжуються — ними стають. Відмінно виглядати в кадрі можна в будь-якому віці і при будь-якому типі зовнішності, якщо правильно одягнутися, зробити макіяж і навчитися позувати.

Що надіти на фотосесію

Одяг повинен відповідати обстановці і темі фотосесії. В офісі доречні строгі наряди, вдома — затишний костюм для відпочинку. Якщо плануєте групову фотосесію, заздалегідь домовтеся з усіма учасниками, хто що одягне. Важливо, щоб всі були одягнені в одному стилі, інформує Ukr.Media.

Варто віддати перевагу більш простому за кроєм одягу. Головним героєм знімка повинні стати ви, а не ваше вбрання. Бажано вдягати «хіти сезону», які згодом будуть занадто явно видавати рік зйомки. Винятком можуть бути фото, на яких ви демонструєте вбрання.

Велике значення мають колір і фактура одягу. Вибираючи їх, керуйтеся такими правилами.

  • Уникайте тканин з дрібним принтом — крапками, смужками, зігзагами. Вони виглядають невиразно і рябіють у кадрі.
  • Не зловживайте чорним кольором — одяг такого відтінку на фотографії виглядає як пляма, і крій костюма неможливо розглянути. Але є й виключення з цього правила: на чорно-білих знімках темний одяг виглядає виграшно, підкреслює фігуру.
  • Фактура одягу може бути різною залежно від вашої мети. Щільні тканини добре приховують недоліки фігури. Мережива або хвилясті матеріали можна цікаво обіграти світлом: вони дають гарну тінь.

Який зробити макіяж

Для фотосесії краще використовувати не звичний макіяж, а спеціальний. Ось його особливості.

Тон шкіри потрібно вирівняти більш ретельно, ніж зазвичай, адже камера виявляє навіть дрібні недоліки. Особливо це важливо при портретній зйомці крупним планом. Скористайтеся тональним кремом з матовим ефектом. Порада: нанесіть тон не тільки на обличчя, але і на інші відкриті ділянки шкіри, щоб вони не різнилися між собою за відтінком.

Консилером потрібно опрацювати зону під очима, а коректором перекрийте невеликі запалення і почервоніння.

У фотомакіяжі не обійтися без пудри. Її завдання — позбавити обличчя від зайвого блиску. Не дарма моделей припудрюють кілька разів за час зйомки.

Для студійної фотозйомки рекомендуємо нанести яскравий макіяж — насичену помаду, туш, помітні рум'яна і тіні. Спалах поглине більшу частину кольору, тому на знімку ви будете виглядати природно. А ось вулична зйомка в денний час вимагає більш м'якого, ніжного макіяжу.

Порада: перед фотосесією не вживайте на ніч багато рідини, оскільки вона може викликати набряклість під очима.

Мистецтво позування

Велике значення має досвід. Якщо ви часто фотографуєтеся і любите цей процес, то напевно знаєте свої «вигідні» пози і міміку. Якщо ні, то вам допоможуть ці правила.

  • Успіх кадру багато в чому залежить від постави. Водночас поза повинна бути вільною, злегка недбалою і розкутою. Ноги схрестіть між собою, щоб фігура виглядала стрункішою.
  • Шкіра обличчя буде виглядати більш підтягнутою, якщо ви злегка усміхнетеся фотографові «усмішкою Джоконди».
  • Повне обличчя виглядає більш худим, якщо фотографувати його зверху вниз.
  • Якщо хочете візуально подовжити ноги, стежте за тим, щоб об'єктив знаходився якомога нижче.
  • На колективних фотосесіях стійте полубоком, злегка висунувши одну ногу вперед.
  • Необов'язково дивитися прямо в камеру. Можна направити погляд вдалину або в сторону. Такі кадри виглядають цікавіше, тому що здаються більш спонтанними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *