Як часто можна використовувати маску для волосся

Живильні, зволожувальні, для освітленого і пошкодженого волосся, проти ламкості й посічення — у великій кількості масок для волосся на полицях магазинів легко заплутатися. Ще складніше вибрати ту саму, дієву, і домогтися помітного ефекту від регулярного застосування, інформує Ukr.Media.

Ми звернулися до експертів по волоссю, щоб дізнатися, як зрозуміти, яка маска підходить вашому волоссю просто зараз, і що буде, якщо робити маску занадто часто.

Які бувають маски?

Почнемо з того, що маски для волосся бувають різні й вибирають їх за типом волосся. Зволожувальні маски підходять для сухого та пошкодженого волосся, вони запобігають сухості та ламкості. Їх варто робити двічі на тиждень, а тримати — 10-15 хвилин.

Живильні маски підходять усім типам волосся: вони насичують волосся необхідними компонентами, роблячи його щільним і міцним. Такі маски можна робити раз на тиждень і тримати на волоссі 5-15 хвилин.

Відновлювальні маски потрібні пошкодженому волоссю: після фарбування, сонця, активного користування плойкою. Вони допомагають відновити волосся і наситити його. Робити відновлювальні маски можна двічі на тиждень і тримати 15 хвилин. Такими масками варто користуватися на постійній основі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *