Як активізувати відновлення і відрощування брів після багаторазових вищипувань

Мода 2020 пропагує природність. Вона відбивається в макіяжі і бровах, яким приділена особлива увага. Впевнено йде в минуле мода на тонкі дуги, які піднімалися на лоб. У тренді густі широкі брови, дані природою і генетикою. Доглянуті і злегка підправлені, вони вносять в образ жінки ніжність, чарівність і привабливість. При цьому підкреслюють красу і виразність очей. Такі брови сьогодні хочуть всі. Але тим, хто захоплювався вищипуванням, доведеться докласти зусиль для досягнення мети, інформує Ukr.Media.

Як відростити брови там, де їх довгий час вищипували

Постійна процедура вищипування призводить до часткового або повного руйнування волосяних фолікулів брів. В такому разі їх відживлення і відновлення ускладнюється.

Але існують ще сплячі цибулини, які перебували в стані спокою і не проходили звичайний життєвий цикл. Пробудження таких фолікулів стимулює ріст волосся. Треба тільки цьому допомогти.

Якщо ж процедура проводилася всього кілька разів, широкі брови можуть з'явитися вже через 1 місяць. Але всім розраховувати на це не варто. У кожному індивідуальному випадку ці терміни різні і можуть досягати 2-6 місяців.

Як відростити брови там, де їх довго вищипували, підказують косметологи. Для цього рекомендують:

  • застосування олій;
  • народні рецепти;
  • спеціальні вітамінні комплекси, правильне харчування.

Олії, які зміцнюють цибулину, стимулюють ріст волосків

Реп'яхова і касторова олії перевірені роками застосування для регенерації і зміцнення волосся на голові. Вони повертають силу фолікулу, живлять його. Волоски стають товстішими, збільшується їх кількість.

Якісна оливкова олія містить вітаміни А і Е, жирні кислоти, які лікують коріння волосків, зміцнюють його. Мікроелементи покращують кровообіг в цибулині, надходження поживних речовин, активізують ріст волосся.

Ефективні олії з кісточок винограду і персиків. Багаті вітамінами і жирними кислотами, вони активізують мікроциркуляцію в волосяній цибулині, живлячи і зміцнюючи її. Так само діє олія авокадо, жожоба і кокосова.

Будь-яку з них наносять 1-2 рази на добу, можна тільки на ніч. Вранці змивають теплою водою.

Народні засоби для відрощування брів

Найчастіше застосовують цибулевий і сік алое. Цибулевий — наносять на брови 1 раз в день, втирають протягом 5 хвилин, змивають. У його складі є речовини, що сприяють виробленню колагену, що відповідає за зростання волосків.

Сік алое містить алоенін, подібний за складом з каротином, з якого на 80% складається волосся. Тому легко заміщає його і відновлює зростання брів. Сік можна замінити м'якоттю свіжого листа. Не менш цілющу дію надає суміш рівних частин будь-якого з перерахованих олій і соку алое. Її наносять на 20 хвилин, а потім змивають. Чистому соку дають вбратися.

Вживання штучних і натуральних вітамінів і мікроелементів

Фармакологічні та косметичні компанії випускають спеціальні вітамінні комплекси для росту і зміцнення волосся. Вони мають різну ціну і відповідно різний набір вітамінів і мікроелементів. Крім того більшість з них так само покращує якість нігтів і шкіри.

Їх застосування у жодному разі не скасовує збалансоване харчування, багате природними вітамінами. Риба, нежирні сорти м'яса, яйця обов'язкові в меню. Треба вживати достатню кількість свіжих овочів і фруктів, особливо, які містять вітаміни А і Е, не забувати про горіхи.

Важливий активний спосіб життя. Корисні заняття в спортивному залі, плавання, прогулянки на свіжому повітрі, що сприяють поліпшенню обміну речовин. Це активізує відновлювальні процеси в організмі, у тому числі регенерацію брів.

Відростити широкі густі брови там, де їх довго вищипували, можна. Але для цього необхідно щоденне виконання комплексу заходів без перерви і ліні з урахуванням правильного харчування і відпочинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *