Голлівудські акторки у своєму віці виглядали б зовсім інакше, якби жили серед звичайних людей

Пластичний хірург показала, як виглядали б голлівудські зірки у своєму віці, якби старіли як звичайні люди, і тепер зрозуміло, чому вони цього не робили. Роки не пощадили актрис, і, здається, їм не допоможе навіть професійний грим, інформує Ukr.Media.

Шанувальники голлівудських зірок звикли до того, що, навіть досягнувши зрілого віку, улюблені актриси виглядають так, що ними можна нескінченно захоплюватися, але старість не щадить нікого. Фанатам стало цікаво видозмінити зовнішність селебрітіс і додати їм рочків.

Спочатку старих зірок показав додаток FaceApp. Журналісти BuzzFeed використовували фільтр, за допомогою якого можна зробити старішою будь-яку людину, на фотографіях західних знаменитостей. Старі Кіану Рівз, Кім Кардашьян, Біллі Айліш, Джастін Бібер — всі виглядали досить незвично, але пластичний хірург Джуліан Де Сільва пішла ще далі. За допомогою спеціальної програми Future Face вона показала, як би виглядали голлівудські красуні в старості, якби не вдавалися до сучасних процедур.

Спочатку хірург з Британії проаналізувала зовнішність Дженніфер Лопес, якій виповнилося 50 років, і за допомогою картографічного програмного забезпечення виявила, що «вік обличчя» співачки — 32 роки.

Після цього вона звернулася до програми Future Face, яка дозволяє передбачити, як буде старіти обличчя протягом наступних 20 років, щоб візуалізувати, як актриса могла б виглядати в 50 років, якби вона постаріла як звичайна жінка.

Програмне забезпечення, використовуване фахівцем на Харлі-стріт, вивчало ключові точки навколо очей Дженніфер, повіки, вилиці, зморшки і гусячі лапки — і показало дивовижні результати.

Як Лопес виглядає зараз.

Як вона могла б виглядати в свої 50.

Хірург зазначив, що в 1999 році Дженніфер виглядала на 26 років — на чотири роки молодше, ніж була в той час. Потім, в 2009 році, коли співачці було 40 років, аналіз хірурга показав, що у Джей Ло були риси обличчя жінки 29 років і вона візуально постаріла всього на три роки за десятиліття.

"Наше програмне забезпечення для комп'ютерного картографування дало їй 32 роки, що на 18 років молодше її фактичного віку. У неї практично немає звичайних ознак старіння для жінки її віку. У неї немає ні гусячих лапок, ні мімічних зморшок, ні мішків під очима. Вилиці Дженніфер знаходяться на тій же висоті, її повіки не мають ознак провисання."

Хірург також вивчила обличчя актриси Дженніфер Еністон, якій у лютому 2019 року виповнилося 50 років. Аналіз показав, що Дженніфер також виглядає набагато молодше свого віку, а риси її обличчя відповідають 39-річній жінці.

Використовуючи фотографії 1990-х років, хірург додала до фотографій юної Еністон 20 років прогнозованого віку. Вона пом'якшила щелепу і декольте, «послабила» шкіру, збільшила набряклість над очима і додала лінії під очима та на лобі.

Як Дженніфер виглядає зараз.

Як вона повинна виглядати у своєму віці.

Потім хірург змінила ті ж параметри на фотографіях інших зірок за 50, в тому числі Ніколь Кідман, якій зараз 52 роки.

Як Ніколь виглядає зараз.

Як вона могла б виглядати у своєму віці.

Хірург також провела експеримент на Рене Зеллвегер, якій теж виповнилося 50 років.

Як виглядає Рене зараз.

Як могла б виглядати Рене.

Кетрін Зета-Джонс у свої 49 теж виглядає набагато краще, ніж могла б.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *