Ензимна пудра – найкращий засіб для відлущування

На зміну шкідливим скрабам для обличчя прийшла ензимна пудра. Атравматичний засіб стане в нагоді під час вмивання. Ензими, що входять до його складу, розчиняють міжклітинний цемент, який зв'язує мертві ороговілі клітини, за рахунок чого вони відлущуються, інформує Ukr.Media.

Якщо у вас на шкірі є запалення негнійного характеру, завдяки ензимній пудрі вони повинні швидше пройти. Засіб також підійде чутливій та підлітковій шкірі.

Частота використання пудри залежить від віку та типу шкіри. Власницям сухої шкіри не варто застосовувати її більше 1-2 разів на тиждень. Власницям жирної, вікової або з гіперкератозом — досить 3-4 рази.

При вмиванні пудру потрібно розбавляти теплою водою. Отримана консистенція може нагадувати пінку, молочко чи кашку. Залежить від виробника.

Ензимні пудри гарні не тільки для шкіри обличчя. Їх можна використати для тіла. Для цього змішайте пудру з гелем для душу та наносьте засіб на вологу шкіру.

Пудру також можна додати до шампуню. Тоді ви зможете провести відлущування шкіри голови.

Ензими допомагають проти вростання волосся на тілі. Ефект заснований на відлущуванні мертвих клітин, після видалення яких волоскам простіше пробитися крізь роговий шар.

Крім того, якщо використовувати пудру безпосередньо до пілінгу, це посилить його дію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *